Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Gwiazda ,,Klanu” wydała oświadczenie
Karol Osiński
Karol Osiński 12.03.2021 13:32

Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Gwiazda ,,Klanu” wydała oświadczenie

Klan
fot. Piotr Molecki/East News

Znana z roli Beatki w serialu Klan, Dorota Naruszewicz opublikowała na Instagramie długie oświadczenie dotyczące jej spraw prywatnych. Okazuje się, że aktorka rozwiodła się ze swoim mężem, milionerem Tomaszem Żórawskim. Gwiazda nie zdradziła przyczyny takiego przebiegu zdarzeń, jednak zapewniła, że pełna optymizmu wkracza w nowy rozdział życia.

Była aktorka serialu Klan przyznała, że była nieco zmęczona newsami na temat jej wieloletniego małżeństwa i nie czuła się odpowiednio. W związku z tym postanowiła poinformować o tym, co wydarzyło się w jej życiu.

Dorota Naruszewicz wzięła rozwód

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje na temat małżeństwa Doroty Naruszewicz, co nie umknęło uwadze samej zainteresowanej. Aktorka, która wsławiła się rolą Beatki w serialu Klan wraz z mężem mieszkała w Stanach Zjednoczonych, które opuściła właśnie ze względu na udział w produkcji.

Dzięki temu jej kariera zaczęła nabierać tempa, jednak szybko zwolniła. Gwiazda nie skorzystała z okazji rozwinięcia skrzydeł zawodowych i skupiła się głównie na Klanie. Ostatecznie po 14 latach gry postanowiła odejść z serialu i zająć się życiem rodzinnym.

Dorota Naruszewicz była mężatką od 2005 roku. Wcześniej jej związek z Tomaszem Żórawskim trwał 10 lat. Para doczekała się dwóch córek: dziś 17-letniej Niny oraz 14-letniej Nelli. Niedawno inny z aktorów Klanu został ojcem. Chociaż wydawało się, że nic nie jest w stanie przerwać małżeństwa aktorki z Żórawskim, to niedawno gwiazda poinformowała, że rozwiodła się ze swoim mężem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin, pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód – napisała Dorota Naruszewicz na swoim Instagramie.

Aktorka serialu Klan o rozwodzie

Aktorka nie ukrywała, że każda informacja na temat jej małżeństwa sprawiała, że czuła się źle. Media pisały różne rzeczy w tej sprawie, wobec czego Dorota Naruszewicz napisała kilka słów na ten temat:

Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami – czytamy na Instagramie aktorki.

Gwiazda Klanu poinformowała również, że pozostała w dobrych relacjach z byłym mężem, a ona sama czuje się bardzo dobrze i wkracza w nowy etap życia:

Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! – napisała Dorota Naruszewicz.

Mamy nadzieję, że będzie szczęśliwa.

Zobacz zdjęcia:

Klan

Dorota Naruszewicz rozwiodła z mężem.

Aktorka wydała oświadczenie, w którym odniosła się do plotek.

Gwiazda zaznacza, że ma dobre relacje z byłym mężem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com