Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin z samego rana z całą mocą zaatakowała PiS. Padły bardzo mocne słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.12.2021 11:14

Kinga Rusin z samego rana z całą mocą zaatakowała PiS. Padły bardzo mocne słowa

Instagram/kingarusin

Kinga Rusin zszokowała dosadnym postem, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Dziennikarka zaatakowała Prawo i Sprawiedliwość oraz wypowiedziała się na temat tego, co dzieje się w naszym kraju.

Kinga Rusin zamieściła wpis na swoim profilu w social mediach, w którym poruszyła kwestię nowej ustawy lex TVN. Gwiazda w ostrych słowach zwróciła się do rodaków, nawiązując do polityki PiS.

Kinga Rusin zaatakowała PiS

Nowa ustawa lex TVN z dnia na dzień spotyka się z coraz większym oburzeniem i protestami społecznymi. Coraz więcej gwiazd zabiera głos w sprawie ostatnich wydarzeń i krytykuje ustawę PiS, uważaną za atak na wolne media.

Jedną z gwiazd, która w dosadny sposób wypowiedziała się na temat polityki Prawa i Sprawiedliwości jest Kinga Rusin. Dziennikarka zamieściła post na swoim profilu na Instagramie, w którym skrytykowała rządy PiS i zaapelowała do Polaków. Na umieszczonej w social mediach gwiazdy fotografii widzimy Kingę Rusin uczestniczącą w proteście pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

-Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło. Wielka kumulacja zła. PIS osiągnął dno. Dorzynają wolne media (lexTVN), wolne sądy, doprowadzili do masowego umierania na covid, urządzili piekło kobiet, niszczą gospodarkę, kradną, co się da, nakręcają inflację, wyrzynają lasy, czarnki niszczą szkoły, ziobrowi prokuratorzy i ustawieni świadkowie niszczą ludzi (jak kierowcę seicento z wypadku z udziałem Szydło), pseudotrybunał uznał Konwencję Praw Człowieka za sprzeczną z polską Konstytucją (!!!), krytycy obecnej władzy uznawani są za NiePolaków, a mejzy są członkami rządu […] – napisała na Instagramie Kinga Rusin.

Poniżej możecie zobaczyć cały wpis gwiazdy.

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki