Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin z partnerem zaskoczyli fanów na meczu Igi Świątek. Uwagę wszystkich zwrócił ich ubiór
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.06.2022 14:45

Kinga Rusin z partnerem zaskoczyli fanów na meczu Igi Świątek. Uwagę wszystkich zwrócił ich ubiór

Kinga Rusin
fot. instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin wraz z partnerem dotarła do Francji, gdzie właśnie odbywa się turniej Roland Garros. Dziennikarka i adwokat zjawili się na trybunach, aby kibicować Idze Świątek oraz innym faworytom, a internauci nie mogli oderwać wzroku od stylizacji pary.

We Francji trwa French Open, a Iga Świątek nie schodzi z ust mediów. Polka przeszła jak burza i we wczorajszej rozgrywce zatriumfowała nad Rosjanką, Darią Kasatkiną półfinale turnieju Wielkiego Szlema!

Mecz śledziło wielu Polaków, a na trybunach nie zabrakło także dziennikarki, Kingi Rusin, która kontynuując swoją wielką podróż, znalazłszy się we Francji, nie mogła odpuścić sobie tak wielkiego, sportowego wydarzenia.

Kinga Rusin kibicowała Świątek, a fani patrzyli na stylizację dziennikarki. Posypały się komentarze

Kinga Rusin dopiero co zakończyła trwający pół roku pobyt na Malediwach i w wielkim stylu powróciła do kraju. Jej pobyt w Polsce, chociaż trwał zaledwie kilka dni był bardzo intensywny — spotkała się m.in. z Ambasadorem Ukrainy oraz Ambasadorem Stanów Zjednoczonych.

Dziennikarka znów wyruszyła w podróż. Odwiedziła Rodos, a następnie znalazła się w rajskim Saint-Tropez. Stamtąd niedaleko było już do Paryża. W ten sposób gwiazda trafiła wreszcie na trybuny kortów imienia Rolanda Garrosa, i wraz ze swoim partnerem, adwokatem Markiem Kujawą, kibicowała Idze Świątek oraz innym faworytom w półfinałach French Open.

Kinga Rusin zrelacjonowała mecze oraz wszystko, co działo się na trybunach, a fani nie mogli oderwać wzroku od stylizacji pary. Istotnie, dziennikarka i prawnik wyglądali niczym z paryskiego obrazka — ona w klasycznej stylizacji i kaszkiecie, on w marynarce, oboje zaś mieli na sobie dobrze dobrane, wzorzyste szale.

Cudna Para.

Klasa, szyk i elegancja.

Piękna Para! Uwielbiam te wspólne zdjęcia – zachwycali się internauci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Tagi: kinga rusin