Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin przypadkiem natknęła się na córkę Tuska podczas meczu Igi Świątek. Obie wyglądały zniewalająco
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.06.2022 16:51

Kinga Rusin przypadkiem natknęła się na córkę Tuska podczas meczu Igi Świątek. Obie wyglądały zniewalająco

Kinga Rusin
fot.instagram.com/kingarusin/By Fryta 73 – Katarzyna Tusk, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=110817207

Polskiej tenisistce podczas finałów kibicowało grono gwiazd show-biznesu. Na trybunał siedziały same znane nazwiska m.in.: Kinga Rusin. Przed ostatecznym meczem dziennikarka wstawiła ciekawe zdjęcie.

Wczorajsze popołudnie w polskich domach przebiegało pod hasłem finału kobiecego turnieju French Open. Nasza reprezentantka, Iga Świątek, zmierzyła się z Amerykanką, Coco Gauff.

Polka zwyciężyła, zapewniając sobie puchar oraz nagrodę pieniężną. Tenisistce na korcie kibicowały znane gwiazdy takie jak m.in.: Katarzyna Tusk, Kinga Rusin czy Robert Lewandowski.

Kinga Rusin przed finałem pozowała z Katarzyną Tusk

Wczorajsze wydarzenie sportowe było długo wyczekiwane przez fanów tenisa. We francuskiej miejscowości zebrała się prawdziwa śmietanka polskiego show-biznesu, by trzymać kciuki za Igę Świątek.

W mediach społecznościowych swoją relację z turnieju udostępniała Kinga Rusin. Prezenterka telewizyjna przed finałem zdążyła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Katarzyną Tusk. Spotkanie po latach było zupełnym zaskoczeniem dla obu pań.

Co za niespodzianka na Roland Garros tuż przed finałem! Ostatni raz „na żywo” widziałyśmy się z Kasią @makelifeeasier_pl kilka lat temu w Warszawie — pisała Kinga Rusin pod wspólnym zdjęciem.

Post skomentowała również Katarzyna Tusk, która z ogromnym entuzjazmem przyjęła niespodziewane spotkanie z dawną znajomą.

Ach jak miło! Takie towarzystwo i TAKA okazja — napisała.

Polskie gwiazdy wybrały na finał bardzo podobne stylizacje. Zarówno dziennikarka jak i influencerka zaopatrzyły się w białe koszule oraz okulary przeciwsłoneczne, które pomagały w obserwowaniu kortu.

Podczas finału było co oglądać za sprawą niesamowitych umiejętności Igi Świątek. 21-latka po raz kolejny udowodniła, że jest pełna zapału i ambicji, aby zapisać się na kartach sportowej historii.

Wyświetl ten post na Instagramie

Katarzyna Tusk
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Tagi: kinga rusin