Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin pokazała zdjęcia z samolotu. Poleciała w bardzo odległy, mało dostępny zakątek świata
Michał Fitz
Michał Fitz 25.07.2022 23:22

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z samolotu. Poleciała w bardzo odległy, mało dostępny zakątek świata

Kinga Rusin
fot. instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin dziś już nie jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, a swoje życie poświęciła działalności społecznej i podróżom, choć, jak pokazywała ostatnio na Instagramie, znajduje też czas na imprezy w gronie przyjaciół.

Przez pewien czas mieszkała na Kostaryce, a teraz wybrała się do innego, egzotycznego kraju. Jak zwykle, wszystko zrelacjonowała za pośrednictwem Instagrama. Zamiast jednak skupiać się na sobie, publikowała głównie materiały pokazujące piękno przyrody, które okrasiła też kilkoma faktami na temat zwiedzanego miejsca.

Gdzie poleciała Kinga Rusin?

Dziennikarka wybrała się do Ugandy. To niewielkie, dosyć biedne państwo w środkowo-wschodniej Afryce. Ze względu na niełatwy dostęp do niego i zasoby finansowe nie jest zbyt często odwiedzane przez standardowych turystów. Kinga Rusin zwiedziła już jednak tyle świata, że chciała tym razem wybrać się w zupełnie nietypowe miejsce.

Choć to niepopularna lokalizacja, na pewno jest warta odwiedzenia, bo zachwyca przyrodą, co zresztą pokazała prezenterka w swojej relacji. Przelatywała niewielkim samolotem nad płynącym przez kraj Nilem, wokół którego rozpościerała się dżungla. Niedługo później z kolei lądowała już na wysuszonej sawannie.

W relacji nie mogło zabraknąć także dzikich zwierząt. Wiadomo, te często są nieuchwytne, ale prezenterce udało się uwiecznić jaszczurki, a także grupę żyraf ochładzającą się w cieniu drzewa.

Kinga Rusin jako aktywistka społeczna

Jak zostało zaznaczone wyżej, choć prezenterka mnóstwo czasu spędza poza Polską, myślami ciągle jest przy najważniejszych sprawach dotyczących naszego społeczeństwa. Regularnie zabiera głos, mówiąc przy tym niezwykle stanowczo na różne, istotne tematy.

Bardzo aktywna jest w kwestii prawa aborcyjnego, ale nie tylko. Wypowiadała się również w temacie pomocy dla uchodźców z Ukrainy, zdradzając, że sama przekazuje środki na ich wsparcie. Zabierała głos także w sprawie ustawy znanej pod potoczną nazwą „Lex TVN”.

– Niech świat zobaczy, że nie jesteśmy obojętni. Nie damy zrobić w Polsce Białorusi. I trzeba to pokazywać na ulicach. Przede wszystkim po to, żeby wybić z tych chorych głów dyktatorskie zapędy — pisała w jednym ze swoich manifestów o rządzących Rusin.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kinga Rusin próbowała skrytykować Agatę Dudę. Ostatecznie zaliczyła dużą wpadkę
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Źródło: Pudelek

Tagi: kinga rusin