Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin pokazała 80-letnią mamę. Internauci zdumieni: „Matko jedyna”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.08.2022 16:20

Kinga Rusin pokazała 80-letnią mamę. Internauci zdumieni: „Matko jedyna”

Kinga Rusin
fot. instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin zapozowała do wspólnego zdjęcia z mamą. Wystarczyła jedna fotografia, by w komentarzach posypały się słowa niedowierzania. Internauci nie mogli przyjąć do wiadomości, że kobieta u boku dziennikarki właśnie skończyła 80 lat. 

Niezależnie od pory roku, w życiu Kingi Rusin zawsze dużo się dzieje. Na swoim Instagramie dziennikarka łączy elementy bloga podróżniczego z rozbudowanymi komentarzami społecznymi i politycznymi.

Fani i widzowie cenią byłą prezenterkę „Dzień Dobry TVN” za jej szczerość i odwagę w wyrażaniu własnych poglądów, a jej aktywności w mediach społecznościowych niezmiennie wywołują zainteresowanie i fale komentarzy. Jednak ten wpis był inny niż wszystkie. Gwiazda pokazała mamę.

Kinga Rusin pokazała mamę. Internauci przecierali oczy ze zdumienia

Okazuje się, że pomiędzy kolejnymi podróżami, Kinga Rusin znalazła czas na to, aby hucznie i z rozmachem celebrować wyjątkową datę w życiu bliskiej jej osoby. Mama dziennikarki, Maria Rusin właśnie skończyła 80 lat. Dumna córka, chcąc okazać swoją wdzięczność, od długiego czasu przygotowywała dla bliskiej niespodziankę.

Kobieta otrzymała gigantyczny bukiet czerwonych róż, a sądząc po opisie, atrakcji na ten dzień było znacznie więcej. Prezenterka zaprezentowała wszystkim swoją rodzicielkę, jako prawdziwą wojowniczkę, która sama zajęła się wychowywaniem, choć sama wiele w życiu przeszła.

Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale – zdradziła.

Mama Kingi Rusin ma 80 lat. Fani nie mogli uwierzyć

Jednak największe wrażenie na fanach zrobił sam wygląd starszej z kobiet. Obok zdjęcia nie przeszli obojętnie także koledzy ze świata show-biznesu, a uroda mamy Kingi Rusin zachwyciła m.in. Katarzynę Zielińską, Michała Koterskiego, czy Michała Piróga, który, jak się wydaje, miał okazję poznać panią Marię osobiście.

Boże mama pięknie wygląda… Aż dziwie się, że nie brakowało jej mojego jedzenia na urodzinach… Ucałuj proszę – zażartował czule.

Mama wygląda jak Anioł. Wszystkiego najlepszego – zawtórowała Daria Ładocha.

Co do jednego internauci są zgodni — jubilatka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Na zdjęciu, na tle wspaniałego bukietu, w satynowej, błękitnej sukni i z delikatnym makijażem na gładkiej, naturalnej twarzy wyglądała niczym starsza siostra dziennikarki. Uderzające było też podobieństwo między nimi.

Jakie 80 lat, matko jedyna, piękne dwie młode kobiety – stwierdziła zdumiona fanka.

– Mama kończy chyba 50, nie 80…

– Widać po kim Pani odziedziczyła geny — genów nie oszukasz – czytamy pod fotografią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin ma już 22 lata. Niebywałe, jak się zmieniła Iga Lis
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Tagi: kinga rusin