Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin dodała dwuznaczny wpis. Zwraca uwagę na rząd?
Kamil Olek
Kamil Olek 02.01.2022 14:17

Kinga Rusin dodała dwuznaczny wpis. Zwraca uwagę na rząd?

Kinga Rusin
fot. Kinga Rusin / Facebook

Kinga Rusin postanowiła złożyć Polkom i Polakom noworoczne życzenia – zrobiła to jednak w swoim stylu. Dziennikarka zdecydowała się przy tym na „subtelną” dwuznaczność, czym wbiła szpilę rządzącym.

Kinga Rusin uderza w PiS

Była współprowadząca „Dzień Dobry TVN” należy do grona najzagorzalszych przeciwniczek rządów Prawa i Sprawiedliwości, czemu wyraz dawała wielokrotnie, między innymi w mediach społecznościowych.

Polska 2021 na święta to pisowskie piekło – pisała przy okazji protestów w obronie wolnych mediów (Kinga często pojawia się na antyrządowych demonstracjach – przerywa wtedy trwające nieustannie wakacje i wraca do Warszawy).

W związku z nowym rokiem dziennikarka postanowiła po raz kolejny wbić szpilę rządzącym – zdecydowała się bowiem na nietypowe życzenia.

Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszelkich marzeń! Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej, i drugiej zarazy! – napisała prezenterka na Instagramie.

Odniosła się tym samym do trwającej pandemii, a także… rządów Prawa i Sprawiedliwości. Wątpliwości co do tego nie mieli komentujący wpis.

O tak, wymowne jak nic – napisała jedna z internautek.

Niech koszmar zarazy się skończy, a wraz z tym koszmar ciemnoty i głupoty tam, gdzie panować powinna mądrość, wrażliwość i dobro – dodała kolejna.

Myślicie, że życzenia Kingi już wkrótce się spełnią?

Tagi: kinga rusin