Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest piękna Marta Kielczyk z TVP? Właśnie została gwiazdą „Wiadomości”. Co z Holecką?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.09.2022 18:09

Kim jest piękna Marta Kielczyk z TVP? Właśnie została gwiazdą „Wiadomości”. Co z Holecką?

Marta Kielczyk wiadomości
fot. Pawel Wodzynski/East News

Internauci zwrócili uwagę na nową piękność z serwisu informacyjnego TVP „Wiadomości”. Marta Kielczyk oficjalnie dołączy do grona prowadzących i zadebiutuje na ekranie 1 października tego roku. Czy jest szansa, że zastąpi największą gwiazdę programu — Danutę Holecką?

Wygląda na to, że główna twarz programu „Wiadomości” może mieć poważną konkurencję. Do obsady informacyjnego show TVP dołącza nowa dziennikarka, która już teraz wzbudziła żywe zainteresowanie mediów w Polsce. Kim jest?

Kim jest Marta Kielczyk, czyli nowa prowadząca program „Wiadomości”?

Prezenterka przyszła na świat 23 maja 1974 roku w Siedlcach. Już od młodości wiedziała, że to właśnie z dziennikarstwem chce wiązać swoją przyszłość i dlatego ukończyła Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką studiów menadżerskich Głównej Szkoły Handlowej.

Swoją przygodę z zawodem rozpoczynała w Radiu Kolor, a następnie trafiła Programu I Polskiego Radia i TOK FM. W 1999 roku wygrała casting i tym sposobem trafiła do grona prezenterów pracujących na planie „Panoramy”. Przygotowywała również cotygodniowe felietony w „Pytaniu na śniadanie” oraz miała własne show w TVP INFO. Teraz znów spróbuje odnaleźć się w nowej roli i dołączy do obsady kolejnego kultowego programu informacyjnego Telewizji Polskiej.

„Wiadomości”: Czy Marta Kielczyk zastąpi Danutę Holecką?

Jakiś czas temu Jarosław Olechowski, czyli dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w rozmowie z „Presserwisem” potwierdził doniesienia mediów i ogłosił, że Marta Kielczyk zasili obsadę programu „Wiadomości”. Prezenterka dołączy do Danuty Holeckiej, Edyty Lewandowskiej oraz Michała Adamczyka i 1 października zadebiutuje w wydaniu głównym serwisu informacyjnego TVP.

Czy to oznacza, że największa gwiazda programu TVP „Wiadomości” może zacząć obawiać się o swoją pozycję? Media już teraz rozpisują się na temat nowej piękności, która wniesie powiew świeżości do serwisu. Na razie pozostaje nam jedynie czekać na 1 października i sprawdzić, jak Marta Kielczyk odnajdzie się w nowej roli.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kielczyk (@martakielczyk)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kielczyk (@martakielczyk)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Absurdalne sceny w „Wiadomościach”, w studiu TVP nagle pojawił się samolot. Danuta Holecka musiała przekrzykiwać warkot silnika
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Press.pl