Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? Para poznała się w nietypowych okolicznościach
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.09.2021 12:07

Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? Para poznała się w nietypowych okolicznościach

Justyna Kowalczyk
instagram.com/nartowa.pani

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk poznali się podczas jednego z kursów. Była biegaczka pojechała „w podkrakowskie Skałki po naukę wertykalnego świata”, jak mówiła podczas wywiadu z Newsweekiem, aby szkolić się pod okiem Kacpra. Początkowo nic nie wskazywało, że właśnie spędza czas ze swoim przyszłym mężem.

Kacper Tekieli pojawił się w życiu Justyny niespodziewanie, tak samo zresztą jak uczucie, które ich połączyło. Kim jest mężczyzna, który rozkochał w sobie naszą polską gwiazdę?

Kim jest mąż Justyny Kowalczyk — Kacper Tekieli?

Kacper Tekieli z Justyną Kowalczyk miał wiele wspólnego, jeszcze przed tym, zanim się poznali. 36-latek jest bowiem polskim wspinaczem, a także instruktorem wspinaczki sportowej.

Z jego wykształceniem wiąże się ich pierwsze spotkanie, o którym opowiedziała Justyna Kowalczyk podczas jednego z wywiadów dla Newsweeka:

– Polski Związek Alpinizmu miał szeroko zakrojone plany wobec mnie, a ja nie miałam żadnych podstaw ku temu, żeby iść w wysokie góry, prócz niezłej psyche i dobrej wydolności. Chciałam nauczyć się wszystkiego od podstaw, związek zaproponował Kacpra i przyjechałam do niego w podkrakowskie Skałki po naukę wertykalnego świata. Kurs był bardzo profesjonalny. A po kursie zauważyliśmy, że się bardzo polubiliśmy […] – wyznała Kowalczyk.

W 2019 roku w mediach społecznościowych Justyny zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia pary — najprawdopodobniej już wtedy uczucie między nimi rozkwitało.

Kacper Tekieli — wykształcenie

Kacper Tekieli ukończył studia filozoficzne. Właśnie podczas kształcenia na uczelni wyższej pojawiła się w nim fascynacja górami. Po ukończeniu studiów kilkukrotnie zmieniał miejsca swojego pobytu, zawsze w pobliżu gór, aż w końcu podjął decyzję, aby profesjonalnie zająć się alpinizmem.

36-latek ma na swoim koncie wiele sukcesów. Przeszedł około 300 dróg wspinaczkowych w Tatrach. W 2010 roku wbiegł w zaledwie pięć godzin na szczyt Elbrusu.

Jednak oprócz sukcesów zawodowych, Kacper Tekieli może pochwalić się licznymi sukcesami z życia prywatnego.

Wczoraj polskie media obiegła radosna wiadomość. Mąż Justyny Kowalczyk opublikował w sieci enigmatyczny wpis, z którego wynika, że sportsmenka urodziła swoje pierwsze dziecko.

Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wczoraj ślub córki, a dziś Iza Małysz ogłosiła radosną nowinę, gratulacjom nie ma końca

Źródło: wikipedia.org