Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kiedyś każdy znał jej kawałki. Teraz nie przypomina dawnej siebie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.02.2024 09:32

Kiedyś każdy znał jej kawałki. Teraz nie przypomina dawnej siebie

Katarzyna Klich
TikTok/Wprost

Ikoniczny utwór tej wokalistki gra nam w głowie przy każdym konflikcie z drugą połówką. Mimo to, od około dekady nie pojawia się na rynku muzycznym. Nie mieliśmy okazji zaobserwować jej wielkiej metamorfozy, przez którą dziś ledwo da się ją rozpoznać! Spodziewaliście się takiej przemiany? Kto wiedział, kim jest ta kobieta?

Była wielką gwiazdą

Po tych zmianach jest nie do poznania, a kiedyś podbijała rynek muzyczny. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, a niektóre z jej utworów do dziś nucimy pod nosem podczas wykonywania codziennych czynności. Z racji wykształcenia można śmiało zakładać, że ze śpiewem wiązała całe swoje życie. Skończyła bowiem Akademię Muzyczną w Katowicach.

Obecnie nosi okulary, ma nieco więcej kilogramów i zupełnie inną fryzurę. Nie pojawia się na salonach od wielu lat, więc nic dziwnego, że ten proces został przegapiony przez jej fanów. Gdy po latach pojawiła się w podcaście tygodnika Wprost, wiele osób musiało przetrzeć oczy ze zdziwienia.

Okrzyknięto ją najgorszą w historii “Tańca z Gwiazdami”. Już tak nie wygląda. Metamorfoza Justyny Żyły Gwiazdy w różny sposób szokowały metamorfozami. Katarzyna Skrzynecka właśnie przebiła wszystkich, co za zmiana!

Jest za nią zawrotna kariera

Zaczynała od występów gościnnych u zespołów takich jak “Pod Budą” i u Krzysztofa Kasowskiego. W latach 90. pisała teksty, a w nowe millenium weszła z solowymi wykonami. Jeden z jej największych hitów miał premierę w 2002 roku. Kilka miesięcy później rynek zawojował debiutancki krążek. Kolejna premiera czekała ją w następnym roku.

kasia klich.png
Źródło: TikTok/Wprost

Próbowała swoich sił w krajowych eliminacjach do Eurowizji, a gościem na jednej z jej płyt był DonGURALesko. 2008 rok przyniósł jej szóste miejsce na konkursie “Premier” podczas 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przez pewien czas pełniła również rolę jurorki w programie “Hot or Not” emitowanym na antenie VIVA Polska.

ZOBACZ TEŻ: Spojrzeliśmy na głowę Kariny z "Chłopaków do wzięcia" i nas zamurowało. CO tam się stało? “mocno widoczne”

Poznalibyście ją?

Na rynku muzycznym po raz ostatni pojawiła się dekadę temu. Jej singiel nie osiągnął zbyt dużego sukcesu, co spowodowało, że zniknęła z show-biznesu. Jak niedawno zdradziła, zmaga się również z dużymi problemami osobistymi.

“Nie będę koloryzować rzeczywistości, w której żyję. Jestem do bólu normalna i zwyczajna. Mam potworny kredyt, pewnie jak wielu ludzi w tej chwili. Za chwilę się zaczyna moja walka sądowa. Wszystkie oszczędności, zarobione pieniądze ładujemy w spłacanie kredytu, który naprawdę urósł nam do niebotycznych rozmiarów”

- opowiadała wokalistka.

Niedawno wystąpiła w podcaście tygodnika Wprost, w którym opowiedziała o swojej relacji z medialną karierą. Niewiele osób mogło rozpoznać Kasię Klich na pierwszy rzut oka. A jak było z wami?

@tygodnikwprost Dzięki Sanah dzieciaki zaczęły sięgać po Szymborską. To wielomilionowe odsłony. Jedyne z czym mam problem, to że nie wiem skąd oni sobie brali teksty. Ja brałam z wydanych tomów, a być może tutaj (u Sanah – red.) ktoś posługiwał się wyszukiwarką Google, bo „Nic dwa razy” zaśpiewane jest z błędem – zauważyła w podcaście „Wprost Przeciwnie” Kasia Klich Całość na YouTube i Spotify WPROST! #klich #sanach #szymborska #piosenka #błąd #młodzież #wprost #wprostprzeciwnie #podcast #wywiad ♬ dźwięk oryginalny - Wprost
Tagi: metamorfoza