Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kayah zabrała głos ws. występu na Top of the Top w Sopocie. Kiedy wyszła na scenę, emocje wzięły górę
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.08.2022 19:49

Kayah zabrała głos ws. występu na Top of the Top w Sopocie. Kiedy wyszła na scenę, emocje wzięły górę

Kayah
fot. Pawel Wodzynski/East News

Kayah postanowiła wystąpić na scenie festiwalowej w Sopocie z utworem „I will survive” repertuaru Glorii Geynor. Niestety, wiele osób uznało jej występ za nieudany, co postanowiła skomentować sama artystka. Jak się okazało, emocje wzięły górę.

Wbrew pozorom największe gwiazdy muzyki również potrafią zestresować się przed występem publicznym. Przede wszystkim ogólnopolskie festiwale są dla nich niemałym wyzwaniem. Tym razem nerwy odbiły się na koncercie Kayah.

Występ Kayah nie zachwycił

Pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022 na scenie pojawiła się Kayah, która nie zachwyciła swoim kilkunastominutowym występem. Jej minirecital rozpoczął się utworem autorstwa Glorii Geynor pt. „I will survive”, który wokalistka już w przeszłości wykonywała. Miało to jednak miejsce wiele lat temu. Jak przyznała sama artystka, wtedy występ udał się znacznie lepiej.

– Tę piosenkę zaśpiewałam dwadzieścia lat temu na tej scenie z Glorią Gaynor, a co, i zrobiłam to niestety lepiej – powiedziała widowni podczas festiwalu.

Artystka zabrała głos

Najwyraźniej Kayah nie mogła zapomnieć o swoim średnio udanym występie, gdyż podczas wizyty w studiu „Dzień dobry TVN” zaczęła się z niego tłumaczyć. Siedząc u boku Mery Spolsky wyjaśniła, iż scena sopocka wiąże się dla niej z ogromnym stresem, który tym razem ją pokonał.

– Bardzo się bałam tej piosenki. Niestety, nie wyszła mi. Zjadła mnie trema, położyłam tę piosenkę. Przyznałam się na scenie publiczności, że ileś tam lat temu, kiedy stałam na jednej scenie z tą wielką Glorią Geynor, zaśpiewałam po prostu znacznie lepiej niż we wtorek. Ale trudno, to znaczy, że jesteśmy ludźmi, że nie oddajemy się rutynie i zdarzają się nam gorsze dni — wyjaśniła.

Wtorkowy koncert nie był ostatnim występem Kayah podczas Top of the Top Festivalu. Na ostatni dzień wokalistka razem z innymi artystami przygotowali kolejne show.

– Mam nadzieję, że nam wyjdzie, bo nie ukrywam, że jak się wychodzi na scenę w Sopocie towarzyszy nam ogromna trema i czasami ona mnie zjada – przyznała piosenkarka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kayah pokazała zdjęcie z ukochanym. Zwróciła się do fanów
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie

Źródło: plejada.pl

Tagi: kayah