Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łzy Magdy Mołek podczas wywiadu z Kayah. ,,Stało się to bardzo bolesną trampoliną”
Karol Osiński
Karol Osiński 17.03.2021 23:03

Łzy Magdy Mołek podczas wywiadu z Kayah. ,,Stało się to bardzo bolesną trampoliną”

Kayah
fot. screen youtube@ W MOIM STYLU Magda Mołek

W najnowszym odcinku programu W moim stylu Magdy Mołek gościem była Kayah. Kobiety poruszyły wiele interesujących tematów, głównie dotyczących kobiet. Piosenkarka wspomniała także kilka przykrych chwil ze swojego dzieciństwa, z czego część dotyczyła jej ojca. Sprawa okazała się na tyle wrażliwa, że prowadząca została doprowadzona do łez.

Uchodząca za opanowaną dziennikarkę Magda Mołek prawdopodobnie po raz pierwszy uroniła przed widzami łzę. Wszystko za sprawą Kayah, która opowiedziała jej bardzo przykrą historię ze swojego życia.

Kayah doprowadziła Magdę Mołek do łez

Magda Mołek i Kayah dostarczyły oglądającym wielu emocji. W pewnym momencie dziennikarka zapytała popularną gwiazdę, czy zdarza jej się krytykować inne kobiety. Rooijens odpowiedziała, że stara się nie dostarczać ludziom przykrości, gdyż sama ich doświadczała.

Ja w ogóle mam włączonego autocenzora. Staram się w ogóle nie dostarczać ludziom tego rodzaju przeżyć, ponieważ sama jestem reprezentantką nadwrażliwości, wiem, co to znaczy. Do tej pory, choć minęło wiele lat, nie pozbyłam się z pamięci i serca słów, które niegdyś mnie żywo dotknęły – powiedziała Kayah.

Następnie stwierdziła, że wspomniane przeżycia spowodowały u niej ogromne zmiany wewnętrzne. Dodała, że nie chciałaby być powodem takich przeżyć u kogoś. Przepełniona ciekawością Magda Mołek postanowiła dopytać piosenkarkę o owe przeżycia. Okazało się, że sprawa dotyczyła jej ojca. Wyznanie piosenkarki wywołało łzy wzruszenia u dziennikarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Generalnie wszystkie słowa sprowadzały się do jednego, ich pierwotnym autorem był mój ojciec. Dlatego stało się to bardzo bolesną trampoliną. Nie jesteś wystarczająco dobra. To bardzo bolesne zdanie i uczucie, które się wiąże z usłyszeniem tego zdania. Potem robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację – zszokowała dziennikarkę Kayah.

Kayah o relacjach ze swoim ojcem

Kilka lat temu Kayah udzieliła równie szczerego wywiadu dla Wysokich Obcasów, w którym wspomniała swojego ojca i relacje z nim. Stwierdziła, że jego zdaniem nie miała możliwości na to, żeby zaistnieć w świecie show-biznesu i stać się taką osobą, jaką jest dziś:

Nie miałam według niego ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie. […] To było bardzo bolesne […], nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść – opowiadała Kayah.

W rozmowie z Magdą Mołek stwierdziła, że kobiety z takimi przeżyciami często wybierają sobie facetów, którzy podobnie je krzywdzą. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda zmagała się także z innym problemem, o którym przeczytacie >tutaj<.

Wybieramy na naszych partnerów osoby bardzo podobne do pierwszych autorów tych stwierdzeń i nie wiem, czemu tak robimy. Słyszymy w kółko to samo. Oni nas albo oszukują, albo zdradzają, albo poniżają, powodując jeszcze większe wyrwy – przekonywała piosenkarka.

Co sądzicie o przeżyciach Kayah?

Zobacz wideo:

Cały wywiad możecie znaleźć w powyższym linku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com