Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Katorga", "boję się". Dziś w Sopocie ma zaśpiewać Agnieszka Chylińska, niestety płyną niepokojące komentarze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.08.2023 17:38

"Katorga", "boję się". Dziś w Sopocie ma zaśpiewać Agnieszka Chylińska, niestety płyną niepokojące komentarze

Ludzie zestresowani przed Top of The Top Sopot Festival
Ludzie zestresowani przed Top of The Top Sopot Festival, fot. KAPIF

Wczorajszy koncert w ramach Top of The Top Sopot Hit Festivalu wywołał masę emocji i wrażeń. Już dziś fani mogą spodziewać się kolejnej dawki najlepszej muzyki, bo na scenie zagości sama Agnieszka Chylińska. Niestety, nie wszyscy z radością wyczekują dzisiejszego show.

Top of The Top Sopot Hit Festival trwa w najlepsze!

Za nami pierwszy dzień kultowego muzycznego festiwalu w Sopocie. Podczas poniedziałkowego koncertu Top of The Top Sopot Festival nie zabrakło największych polskich gwiazd.

Nad Bałtykiem pojawili się między innymi tacy artyści, jak Margaret, Sara James, Beata Kozidrak, czy Michał Szpak. O atmosferę zadbała również szóstka charyzmatycznych prowadzących: Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka, Anna Senkara oraz Ola Filipek. Dzisiaj czeka nas kolejna dawka wrażeń, ponieważ na scenie w Sopocie ponownie zagoszczą największe polskie gwiazdy, które rozgrzeją całą Polskę do czerwoności.

Top of the Top Sopot Festival: Co tam się działo za kulisami! Małgorzata Rozenek potrzebowała pilnej pomocy

Wiemy, kto pojawi się na scenie podczas dzisiejszego Top of The Top Sopot Hit Festival

Na oficjalnym profilu stacji TVN właśnie pojawiła się zapowiedź dzisiejszego, drugiego dnia festiwalu wraz z informacjami na temat gwiazd, których możemy spodziewać się na scenie w Sopocie. Wygląda na to, że wtorkowy koncert również będzie obfitował w mnóstwo zabawy, a na scenie rozbrzmią największe polskie przeboje.

Podczas dzisiejszego wydania Top of The Top Sopot Hit Festival pojawią się takie ikony muzyki, jak Lady Pank, Kayah, Wilki, Ewa Farna, Blue Cafe, Bovska, Kwiat Jabłoni, czy Agnieszka Chylińska. Oprócz tego już we wtorkowy wieczór telewidzowie poznają laureata nagrody Bursztynowego Słowika.

Niestety, nie wszyscy fani z niecierpliwością wyczekują dzisiejszego show. Pod rozpiską wieczornego koncertu pojawiło się kilka przykrych komentarzy, których z pewnością nie spodziewali się organizatorzy tego wydarzenia.

Fani przerażeni dzisiejszym koncertem Top of The Top Sopot Hit Festival

I choć wszyscy komentujący nie kryją zachwytu z powodu artystów, którzy już dziś zagoszczą na scenie w Sopocie, pod najnowszym postem nie brak kilku zażaleń i przykrych słów. Internauci cieszą się z powodu dzisiejszego występu Agnieszki Chylińskiej oraz Lady Pank, ale jednocześnie wyrazili swoje niezadowolenie związane z wczorajszym show.

Fani uważają, że poniedziałkowy koncert Top of The Top Sopot Festival nie spełnił ich oczekiwań, a goszczące na scenie gwiazdy zaprezentowały się o wiele gorzej, niż przypuszczano. Część komentujących twierdzi nawet, że mocno zastanawia się nad oglądaniem dzisiejszego wydania kultowego wydarzenia, ponieważ boją się powtórki z wczoraj. 

Pierwszy dzień był katorgą, więc drugiego nie zaryzykuję

Na 100% Blue Cafe będzie super, ale co z resztą? Boję się

Niektórzy pocieszają jednak zawiedzionych internautów i twierdzą, że tacy artyści jak Agnieszka Chylińska, Wilki, czy Lady Pank na pewno nie zawiodą zebranej w Sopocie publiczności. Dodatkowo wszyscy nie mogą doczekać się duetu prowadzących. Tym razem na scenie powitają nas Marcin Prokop oraz Wojciech “Łozo” Łozowski.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania