Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 31.05.2018 13:27

Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła

Kate Middleton
wikipedia.com

Kate Middleton jest już zaprawiona w roli księżnej. 36-letnia Brytyjka naprawdę spełnia się w tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. Wszystko wskazuje na to, że nie jest do końca zadowolona, że przestała być już na świeczniku brytyjskich mediów. Do tego dochodzi wyróżnienie, jakie zdobyła Meghan Markle, jako pierwsza członkini rodziny królewskiej. Kate Middleton prawdopodobnie obserwuje wszystko z zazdrością. 

Kate Middleton jako żona jednego z następcy tronu jest na świeczniku wszystkich mediów. Również jej macierzyństwo jest szeroko komentowane. W kwietniu br. powitała na świecie swoje trzecie dziecko – księcia Louisa, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte. Za sprawą książęcego ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle, wszystkie media spoglądają teraz nie na księżną Kate, a na Meghan Markle.

Kate Middleton pokonana przez Meghan Markle

Jak donoszą brytyjskie media, Vogue ogłosił listę najbardziej wpływowych kobiet. Nagroda Women Shaping przyznawana przez magazyn modowy jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na Wyspach Brytyjskich. Na tegorocznej liście pojawiła się po raz pierwszy członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. I wcale nie chodzi o Kate Middleton.

To właśnie Meghan Markle pojawiła się na liście najbardziej wpływowych kobiet. Vogue uzasadniając umieszczenie księżnej Meghan na tej liście napisał:

Jako dwu-rasowa feministka z Ameryki pomaga w kształtowaniu nowej tożsamości monarchii XXI wieku 

Meghan Markle poza karierą aktorką znana jest opinii publicznej z działalności humanitarnej. Księżna Meghan zapowiedziała, że jako księżna będzie kontynuować swoje zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom. Wyróżnienie, które dostała bez wątpienia zmotywuje jej do dalszej pracy.

To pierwsza taka sytuacja od wielu lat, w której Kate Middleton wypada ze świecznika brytyjskich mediów. Czy księżna Kate pogodzi się z tym, że młodsza szwagierka staje się popularniejsza od niej samej? Brytyjskie media spekulują, że księżna Kate nie jest do końca zadowolona z takiego obrotu spraw… 

ZOBACZ TEŻ:

  1. AFERA! Krychowiak i Glik POBILI SIĘ! „Weź, ku*wa, zamknij mordę!”
  2. Michał Szpak NAGO na portalu randkowym dla gejów! Jest jego komentarz
  3. Gwiazda polskiego „Big Brothera” zatrzymana przez antyterrorystów
  4. Potężny skandal za kulisami! Ochroniarz dobrał się Ewie Farnej do majtek
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem