Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.06.2022 21:14

Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Zakończył się Festiwal w Opolu a tymczasem w Internecie aż huczy od plotek, że Katarzyna Cichopek otrzymała interesującą propozycję na temat wystąpienia w popularnym programie. Teraz gwiazda ujawniła rąbka tajemnicy i zdradziła, że jest jedna rzecz, o której marzy od zawsze.

Katarzyna Cichopek zasłynęła, jako Kinga Zduńska w serialu „M jak miłość”, jednak równie wielką popularność przyniosła jej rola prowadzącej w „Pytaniu na śniadanie”. Mimo ostatnich zawirowań, gwiazda nie ustaje w rozwijaniu kariery i niewiele jest momentów, kiedy może w pełni oddać się relaksowi.

Dopiero co poprowadziła wraz z Maciejem Kurzajewskim serię koncertów podczas Festiwalu w Opolu, po czym udała się na drugi koniec Polski, by zagrać w spektaklu „Przygoda z Ogrodnikiem”. Teraz w internecie pojawiły się doniesienia, że gwiazda otrzymała kolejną propozycję. Jak się okazuje, byłaby to dla niej szansa na spełnienie wielkiego marzenia.

Katarzyna Cichopek spełni wielkie marzenie? W mediach huczy od plotek

Niedawno Katarzyna Cichopek potwierdziła, że ma poprowadzić nowy program o wystroju wnętrz. Jednak to nie „Operacja aranżacja” wzbudziła największe emocje, jeśli chodzi o nowe projekty gwiazdy. Niedawno serwis „Party” donosił, że TVP chce zaangażować aktorkę do popularnego formatu.

Chodziło o „You Can Dance. New Generation”. Ostatnio pisaliśmy o zmianach, jakie zajdą w nowej odsłonie programu. Wiemy, że ze „starej gwardii” w jury pozostanie jedynie Agustin Egurrola. Nadal nie ogłoszono, kto będzie mu towarzyszył, jednak słynny choreograf ma być jedynym autorytetem w dziedzinie tańca, oceniającym popisy młodych uczestników.

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami przekazano słowa informatora portalu.

Okazuje się, że uczestnictwo w podobnym formacie mogłoby być prawdziwym spełnieniem marzeń dla aktorki. Katarzyna Cichopek udzieliła szczerego wywiadu dla „Faktu”, w którym przyznała się do swoich aspiracji.

Od zawsze marzę o formatach tanecznych. Muzyka w połączeniu z tańcem to moim zdaniem najpiękniejsza forma wyrażania emocji zdradziła.

Gwiazda rzeczywiście ma na koncie wiele sukcesów, w tym zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami” i reprezentację kraju podczas Konkursu Tańca Eurowizji.

A wy chcielibyście zobaczyć Kasię Cichopek w „You Can Dance”?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
  3. Mąż zdradził Katarzynę Łaniewską. Trudno uwierzyć, co działo się później w życiu gwiazdy „Plebanii”

Źródło: Fakt