Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce w Polsce
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.06.2022 17:54

Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce w Polsce

Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek postanowiła skorzystać z pięknej pogody i opuściła Warszawę. Odwiedziła południe kraju, a na Instagramie pojawiła się relacja z niezwykle aktywnego i przyjemnego pobytu w jednym z polskich miast. Okazało się, że aktorka nie zwiedzała go samotnie.

W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek znów przyciąga zainteresowanie mediów. Wszystko przez zbliżającą się sprawę rozwodową oraz zaskakujące doniesienia na temat podziału majątku. W dodatku trwają prace na planie „M jak miłość”, a wszystko wskazuje na to, że na gwiazdę serialu czekają nowe wyzwania.

Aktorka nie zwalnia tempa. Jeszcze przed momentem w białej sukience paradowała po jednej z uliczek na Warszawskiej Pradze, zapowiadając fanom nowy projekt. Teraz zaś Katarzyna Cichopek opuściła Warszawę i ruszyła na południe kraju.

Katarzyna Cichopek spędziła weekend w mało znanym miejscu

Nic dziwnego, że gwiazda korzysta z każdej okazji, aby na chwilę odetchnąć i oderwać się od codzienności. Odkąd rozstała się z Marcinem Hakielem, jej stałymi towarzyszami podczas weekendowych wypadów i podróży były dzieci i brat z rodziną. Teraz jednak Katarzyna Cichopek trafiła do Rzeszowa, a na miejscu czekało już na nią miłe towarzystwo.

Aktorka spotkała się z przyjaciółmi i wraz z nimi zwiedziła miasto. Znajomi udostępnili jej także spokojną przestrzeń, mogła więc połączyć przyjemne z pożytecznym i, swoim zwyczajem, zareklamowała butik, prezentując na sobie kilka stylizacji.

Okazało się, że zwiedziła nie tylko centrum i piękny rynek miasta, ale także pewne wyjątkowe miejsce w jego okolicy. Katarzyna Cichopek zawitała bowiem do Łańcuta, który słynie z urokliwego zamku oraz muzeum.

Zachwycając się podkarpackimi cudami, nie zapomniała także o fanach i na Instagramie zrelacjonowała małe radości i przyjemności weekendu — od spotkania z przyjaciółmi i pełnej gamy smaków w lokalnej lodziarni, aż po wspaniałą architekturę zwiedzanej miejscowości.

Jest czego zazdrościć?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia