Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.05.2022 21:28

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”

Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek zdobyła się na odważne wyznanie na swoim profilu na Instagramie. Aktorka znana z serialu „M jak miłość” zdradziła, że przeżywa obecnie bardzo ciężki okres w swoim życiu.

Gwiazda otworzyła się na temat swoich problemów i zamieściła szczere wyznanie w social mediach. Zdradziła, dla kogo się poświęca i kto jest dla niej obecnie najważniejszy.

Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczere wyznanie

Aktorka znana z kultowego serialu „M jak miłość” od kilku tygodni jest na ustach wszystkich za sprawą niespodziewanego rozstania z Marcinem Hakielem. Para wydała oficjalne oświadczenie z prośbą o uszanowanie prywatności i oznajmiła, że nie będzie zabierać głosu w sprawie rozwodu. Jakiś czas później tancerz pojawił się w programie „Miasto Kobiet” i zasugerował ukochanej zdradę.

Później Katarzyna Cichopek stała się bohaterką skandalu z podsłuchami, który dotknął także jej programowego partnera Macieja Kurzajewskiego. Problemem zainteresował się już prawnik aktorki, który zgłosił sprawę do prokuratury. To wszystko sprawiło, że prowadząca „Pytanie na Śniadanie” przeżywa obecnie ciężki okres.

Teraz gwiazda zdobyła się na odważne wyznanie na swoim profilu na Instagramie. Katarzyna Cichopek zdradziła, że nie jest jej obecnie łatwo, a siły do codziennego funkcjonowania dodają jej najbliżsi.

-Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i dziękuję za tę, którą od Was dostaję. Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia. Robię swoje, dla Dzieci, siebie i dla Was — napisała na swoim profilu Katarzyna Cichopek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub