Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek o rozwodzie. Ujawniła, że to trudny czas nie tylko dla niej
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 11:49

Katarzyna Cichopek o rozwodzie. Ujawniła, że to trudny czas nie tylko dla niej

Katarzyna Cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek już od kilku miesięcy nie jest w związku z Marcinem Hakielem. Pomimo upływu czasu ich rozstanie wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie wśród mediów w całym kraju. Aktorka w końcu postanowiła zdradzić, z czym wiąże się dla niej publiczny rozwód.

W ostatnim czasie życie Katarzyny Cichopek jest pełne nieoczekiwanych wydarzeń. Z jednej strony mierzy się z kontrowersyjnym rozwodem, a z drugiej osiąga ogromne sukcesy w życiu zawodowym. Jak przyznała podczas ostatniej rozmowy, cieszy się, że może zająć umysł pracą.

Katarzyna Cichopek zdradziła, jak przeżywa rozstanie

Chociaż związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela dobiegł już końca, to gwiazdy nadal łączy dwójka dzieci. Była para na przemian opiekuje się Adamem oraz Helenką i zawsze stara się zapewnić swoim pociechom jak najlepsze rozrywki. Z drugiej strony oboje stale rozwijają się zawodowo i angażują w kolejne projekty. Szczególnie Katarzyna Cichopek jest dziś bardzo zajęta, a jej twarz można regularnie oglądać w programach stacji TVP.

Podczas rozmowy dla portalu Jastrząb Post aktorka przyznała, iż cieszy ją ogrom pracy. Dzięki niemu może odciągnąć myśli. Nie kryje jednak, że w pewien sposób przeżywa swój rozwód.

– To jest trudny dla mnie czas. Nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Tak jak sama powiedziałaś – to zakończenie pewnego etapu w życiu – wyznała.

Cichopek chce jak najszybciej zakończyć proces rozwodowy

Rozprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ma ruszyć 25 sierpnia. Najprawdopodobniej gwiazdy rozejdą się w zgodzie i nie będą walczyły o dzieci czy majątek. Jeszcze w czerwcu tego roku menadżerka aktorki „M jak miłość” komentowała wszelkie doniesienia o ewentualnej batalii sądowej.

– Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone – mówiła dla „Faktu”.

Sama Katarzyna Cichopek chciałaby zakończyć ten etap jak najszybciej. Rozmawiając z portalem Jastrząb Post, niechętnie omawiała kulisy procesu.

– Nie chciałabym rozwijać tego tematu. Wiem, że wszyscy są ciekawi. Kosztuje to nas wiele emocji. Chciałabym przejść przez ten cały proces najłagodniej jak się da – wyjaśniła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel wodzi fanów za nos. Czy przedstawi im nową partnerkę?
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Jastrząb Post, Fakt