Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek nigdy nie pokazuje się z mamą, ponieważ ta nie lubi być w centrum uwagi
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 24.01.2021 13:18

Katarzyna Cichopek nigdy nie pokazuje się z mamą, ponieważ ta nie lubi być w centrum uwagi

Katarzyna Cichopek
Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek nigdy nie pokazuje się z mamą. Chociaż w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego, trudno na nich znaleźć rodziców gwiazdy. Okazuje się, że aktorka ma bardzo ważny powód, aby tego nie robić. O wszystkim napisała na Instagramie.

Katarzyna Cichopek milczy na temat swoich rodziców. Bardzo niewiele wiadomo o jej mamie i tacie, chyba tylko to, że oboje są na emeryturze. Dlaczego gwiazda nie pokazuje swojej rodzicielki? Ma powód!

Katarzyna Cichopek: mama

Katarzyna Cichopek bardzo rzadko wypowiada się na temat swoich rodziców, chociaż gwiazda nie ukrywa, że jest do nich bardzo przywiązana.

Stanowią dla mnie wzór. Chciałam stworzyć taki dom, w jakim sama wzrastałam, pełen ciepła, miłości, przytulania — wspomina aktorka na łamach Dobrego Tygodnia.

Wiele gwiazd z okazji Dnia Matki lub Ojca wstawia zdjęcia ze swoimi rodzicami. Jednak Katarzyna Cichopek nigdy tego nie zrobiła i pominęła również selfie z babcią z okazji ich niedawnego święta. Na Instagramie zdradziła dlaczego.

— […] moja babcia, jak również moja mama, nie lubią być na świeczniku, dlatego szanując ich wolę, nie wrzucam wspólnych zdjęć — poinformowała w opisie do swojej fotografii, którą opublikowała na Instagramie.

Jednocześnie gwiazda dodała, że w tym roku pierwszy raz w życiu nie odwiedzi babci osobiście, ponieważ „bardzo ją kocha i nie chce jej niczym zarazić”.

Co za czasy, ale mam nadzieję, że już zaraz ta zaraza się skończy i wyściskam babcię za wszystkie czasy. Oprócz życzeń przesłałam jej upominek i laurki od dzieci, żeby wiedziała, że o niej myślimy i cieszymy się, że ciągle z nami jest. Ma 97 lat — napisała aktorka.

Na zakończenie Cichopek złożyła serdeczna życzenia wszystkim babciom i dziadkom, dodając, że są nieocenieni. Wykorzystała również chwilę, żeby zareklamować produkty ze swojej firmy, które mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent.

Katarzyna Cichopek zawsze miała wsparcie od mamy i taty

Aktorka w wywiadach wspomina, że zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich rodziców. Kiedy przyznała się im, że chce zostać aktorką, zapisali ją na warsztaty do Teatru Ochoty. Kibicowali córce również wtedy, gdy zgłosiła się na casting do M jak miłość. Rola w tym serialu przyniosła jej popularność i sławę.

Postawili mi jeden warunek. Powiedzieli, że muszę mieć wykształcenie wyższe. Skończyłam psychologię i to na studiach dziennych. Obroniłam się na piątkę — wyznała z dumą w tygodniku.

Jest silnie związana z rodziną. Nawet po ślubie zdecydowała się kupić dom niedaleko swoich bliskich. Odwiedzała swoją mamę i tatę niemal codziennie. Sytuacja zmieniła się, kiedy aktorka i jej mąż zdecydowali się kupić willę, i wzięli na nią kredyt we frankach.

Po tym jak wartość zagranicznej waluty mocno poszybowała w górę, małżeństwo zaczęło mieć kłopoty finansowe ze spłatą zobowiązania. Sytuacja zrobiła się poważna i Katarzyna Cichopek postanowiła, że wynajmie swój dom i zamieszka z rodzicami, którzy przyjęli ich pod swój dach. To właśnie oni jej pomogli.

Trzeba przyznać, że zachowali się wzorowo. Nic dziwnego, że córka tak ich kocha, a zięć darzy szacunkiem.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek nigdy nie pokazuje się ze swoją mamą.

Katarzyna Cichopek

Gwiazda wyjawiła powód.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Dobry Tydzień