Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 18.05.2018 12:36

Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie

Katarzyna Bujakiewicz
instagram.com

Anna Przybylska odeszła od nas 3,5 roku temu. Aktorka zmarła mając niespełna 36 lat. Chociaż Ania chorowała na raka, jej śmierć była szokiem dla wielu osób. Aż dotąd marka, której farby reklamowała Przybylska, nie szukała nikogo na jej miejsce. Kilka dni temu marka kosmetyczna znalazła jednak nową twarz, która ma ją reprezentować zamiast Ani. 

Jak donoszą media to Katarzyna Bujakiewicz zastąpi swoją najbliższą przyjaciółkę, zmarłą Anię Przybylską w nowej kampanii reklamowej popularnej marki kosmetycznej do włosów. Zainkasuje za to aż 80 tys. złotych.

Katarzyna Bujakiewicz zastąpi Annę Przybylską

Katarzyna Bujakiewicz znana jest widzom z „Na dobre i na złe” i „Magda M.” a także programu TVN „Mali giganci„.  To właśnie ona zastąpi Anię Przybylską w reprezentowani marki kosmetycznej do włosów. Wybór nie jest przypadkowy, bowiem aktorki serdecznie się przyjaźniły. To właśnie Bujakiewicz doglądała swojej umierającej przyjaciółki, obecnie zaś pomaga jej partnerowi w wychowywaniu osieroconych dzieci.

Bujakiewicz zaprezentowała już efekt współpracy z kosmetyczną marką na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Możemy tam podziwiać nowy odcień włosów aktorki, uzyskany dzięki współpracy ze znaną marką farb do włosów. Spot reklamowy z jej udziałem jest już dostępny w Internecie. Aktorka zarobiła za reklamę 80 tys. złotych.

Anna Przybylska cieszyła się bardzo dużą sympatią ludzi więc osoba z jej bliskiego otoczenia wydaje się być dobrym marketingowym ruchem. Bujakiewicz znana jest z pogody ducha, przebojowości i nieschodzącego z twarzy uśmiechu. Wydaje się być trafnym wyborem.

Najlepsze przyjaciółki

Przyjaźń Bujakiewicz i Przybylskiej nigdy nie była tajemnicą. Obie były temperamentne, zdolne i cieszyły się ogromnym poczuciem humoru. Wystarczy wspomnieć odcinek „Kuby Wojewódzkiego” z 2005 roku, w którym to razem wystąpiły i dały dowód temu, jak genialnie odnajdują się w swoim towarzystwie. To jeden z tych odcinków, w którym Wojewódzki schodzi na drugi plan.

Bujakiewicz po śmierci aktorki długo odmawiała komentarzy na ten temat. Widać zatem, że podeszła do sytuacji z szacunkiem.

Kasia Bujakiewicz wspiera partnera Przybylskiej

Jarosław Bieniuk był partnerem Ani Przybylskiej. Mają troje dzieci. Najstarsza córka pary ma już prawie 16 lat. Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku już zaczyna swoją karierę na Instagramie.

Prócz córki para ma jeszcze dwóch synów – Szymona i Jana. Obecnie dzieci są wychowywane przez ojca, pomaga w tym jednak właśnie wieloletnia przyjaciółka popularnej aktorki Katarzyna Bujakiewicz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 74-letnia Bogumiła Wander o seksie. „Nigdy nie byłam łatwa”
  2. Co się stało z Chylińską? Już tak nie wygląda
  3. Afera wokół nagrania Kurdej-Szatan w wannie. „Żenujące, niesmaczne”. Gwiazda przerywa milczenie