Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Tusk bez spodni paraduje po balkonie. Co na to tata?!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 05.01.2018 17:31

Kasia Tusk bez spodni paraduje po balkonie. Co na to tata?!

Kasia Tusk, prócz tego, że jest córką swojego ojca Donalda Tuska, jest też blogerką modową. Jej blog osiąga bardzo dobre wyniki, od kilku lat utrzymuję się w czołówce polskiej blogosfery. Od lat na swojej stronie pokazuje piękne zdjęcia, zachowane w klimacie minimalizmu. Jej kanały społecznościowe również przepełnione są minimalistycznymi fotkami. Niedawno wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym paraduje bez spodni. Wszystko pewnie byłoby ok, ale w tle widzimy góry i śnieg. Fani od razu się zaniepokoili….

Zadziwiające zdjęcie Kasi Tusk

kasia tusk

Nie wychodzimy z podziwu, każda z blogerek mówi o tym, jak ciężki jest ich zawód. Nonstop są online, właściwie ciągle są w „pracy”. Widzimy też, że narażają swoje zdrowie, by móc wrzucić piękne zdjęcia na Instargram. Kasia Tusk właśnie to udowodniła! Pokazała się bez spodni na tle zaśnieżonych gór. Włos jeży się na głowie, gdy wyobrazimy sobie jak zimno musiało jej być w samych króciutkich spodenkach. To niektóre z komentarzy:

– Teraz żeby być konsekwentna powinnaś zrobić fotkę w kożuchu na plaży gdzieś w ciepłych krajach gdy jest 35 stopni C. Czekam !!!

– Wyglądasz pięknie, ale jak to moja babcia mawiała: zapalenie pęcherza gotowe!

ZOBACZ TEŻ: Internet rozpalony do czerwoności! BRUTALNY atak Linkiewicz na Maffashion

Tuskówna udowodniła po raz kolejny, że blogerki modowe to średnio inteligentne stworzenia i, że przekłada ładne zdjęcia ponad swoje zdrowie. Pytanie tylko co na to tata?! Pewnie był zachwycony, widząc zdjęcia swojej córki, która wykazała się tak skrajną odpowiedzialnością!

ZOBACZ TEŻ: Kochasz pizze? Ten przepis jest dla Ciebie