Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.05.2022 18:20

Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie

Kasia Cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Od ogłoszenia rozwodu fani nieustannie zastanawiają się, kto obecnie gości w sercu byłej partnerki Marcina Hakiela. Teraz Kasia Cichopek pokazała się w objęciach innej gwiazdy. Wszyscy znają tę twarz. Nie ma już żadnych wątpliwości, że ta osoba jest dla aktorki kimś szczególnym.

Choć Kasia Cichopek chętnie dzieli się swoją prywatnością, od początku marca na jej „sercowe sprawy” spadła kurtyna milczenia. Po ostatnich aferach, a w szczególności po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela wielu fanów stanęło w obronie tancerza, a na profilu aktorki pojawiły się słowa krytyki, wytykające potencjalną zdradę.

Wygląda jednak na to, że nawet w tych trudnych momentach gwiazda nie traci optymizmu i pogody ducha. A teraz wiemy już na pewno, że w jej życiu jest ktoś, kto daje jej oparcie.

Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Wymowna odpowiedź na pytanie fana

Kasia Cichopek często pokazuje się na zdjęciach ze sławami, z którymi możemy ją zobaczyć m.in. w „Pytaniu na śniadanie”, czy „M jak miłość”. Jednak relacja, która teraz pojawiła się na jej Instagramie była wyjątkowa.

Aktorka pochwaliła się kilkoma fotografiami, na których, radosna i zrelaksowana, pozuje w objęciach innej gwiazdy. Był to nie kto inny, jak Anna Mucha. Nie jest tajemnicą, że serialową Kingę i Magdę już od lat łączy niezwykła relacja. Teraz jednak jeden z fanów postanowił wprost zapytać drugiej z pań, czy w życiu prywatnym także przyjaźni się z Kasią Cichopek.

Zamiast odpowiedzi obie aktorki udostępniły kolaż, na którym doskonale widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Gwiazdy spotykają się poza planem, grają także w sztuce „Przygoda z ogrodnikiem”, a Cichopek nie mogło również zabraknąć podczas niedawnego świętowania 42. urodzin przyjaciółki w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Kasia Cichopek
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dorota Wellman oszukała wszystkich. Zrobiła „numer stulecia”
  2. Edyta Górniak nie mogła opanować płaczu. W lesie ujrzała druzgocący widok. „Wielka tragedia”
  3. Hubertowi Urbańskiemu aż mina zrzedła. Kłopotliwe pytanie w „Milionerach” o klasyczny węzeł