Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kalczyńska w Sopocie wyglądała jak gwiazda Hollywood. Suknia robiła wrażenie, uwagę zwracało coś jeszcze
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.08.2022 01:02

Kalczyńska w Sopocie wyglądała jak gwiazda Hollywood. Suknia robiła wrażenie, uwagę zwracało coś jeszcze

fot. TRICOLORS/East News

Anna Kalczyńska zrobiła ogromne wrażenie, gdy pojawiła się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Prowadząca całkowicie przyćmiła inne gwiazdy, a jej hollywoodzka kreacja przykuwała wszystkie spojrzenia. Jeden drobiazg widać było z ostatnich rzędów.

Top of the Top Sopot Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Podczas niego prowadzący zawsze prezentują się niezwykle elegancko i swoimi strojami nie odstają od wokalistów. W tym roku Kalczyńska zrobiła szczególne wrażenie.

Anna Kalczyńska lśniła podczas festiwalu w Sopocie

Trzeci dzień festiwalu Top of the Top 2022 został poświęcony jubileuszowi TVN. Stacja wraz z największymi gwiazdami muzyki postanowiła uczcić swoje 25-lecie. Wśród osób, które pojawiły się na ekranach znalazła się również Anna Kalczyńska – wieloletnia dziennikarka programu „Dzień Dobry TVN”, która tego wieczora pokazała się w wyjątkowej stylizacji.

Kalczyńska zaprezentowała się przed publicznością w długiej szykownej sukni w kolorze fuksji. Kreacja miała długie rękawy, głęboki dekolt i idealnie podkreślała figurę gwiazdy. Można powiedzieć, że Anna Kalczyńska całkowicie przyćmiła innych prowadzących. Poza nią gospodarzami koncertu byli: Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Gabi Drzewiecka.

Jeden drobiazg przykuwał uwagę

Jeden szczegół w stylizacji Anny Kalczyńskiej przykuwał wyjątkowo dużą uwagę. Gwiazda zdecydowała się na długie, dwurzędowe kolczyki, które wręcz lśniły w jej uszach. Biżuterię można było zobaczyć już z daleka. Mimo to ani trochę nie gryzła się ona z suknią, a wręcz idealnie ją uzupełniała.

Pod zdjęciem Kalczyńskiej opublikowanym przez stację TVN można zobaczyć mnóstwo komplementów ze strony widzów. Stylizacja zrobiła na nich ogromne wrażenie.

– Pięknie.

– Pani Aniu, wygląda pani zjawiskowo.

– Klasa przez wielkie K. Jak zawsze boska – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Patrycja Markowska w cieniu krytyki. Oburzył się nawet Wojciech Mann
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie