Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę. ”Osoba, na której się wzorowałam”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.08.2021 14:52

Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę. ”Osoba, na której się wzorowałam”

Agnieszka Kotulanka
fot. Instagram.com / kajapaschalska

Agnieszka Kotulanka zmarła w lutym 2018 roku. Gwiazda Klanu do dziś jest wspominana przez koleżanki i kolegów z branży. Na jej temat wypowiedziała się ostatnio Kaja Paschalska, która razem z nią grała w serialu.

Agnieszka Kotulanka była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Szerszej publiczności znana była z serialu Klan, w którym wcielała się w rolę Krystyny Lubicz.

Agnieszka Kotulanka we wspomnieniach Kai Paschalskiej

Trzy lata po śmierci Agnieszki Kotulanki na jej temat wypowiedziała się Kaja Paschalska, z którą grała w Klanie. Kaja była serialową córką Kotulanki. W rozmowie z Faktem wyznała, że to właśnie na Agnieszce bardzo się wzorowała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Gwiazda dodała także, że nadal jej odejście wywołuje ogromny smutek. Agnieszka była osobą bardzo energetyczną, zabawną i roześmianą. Wnosiła wiele pozytywnych emocji na plan zdjęciowy:

Smutne to jest w dalszym ciągu. Jest jakiś tam żal. […] Aga wnosiła taką energię fajną, była niesamowitą kobietą. Straszna szkoda. Była genialną kobietą, naprawdę. Miałam to szczęście ją poznać i troszkę z nią dorastać. To była taka osoba, na której się wzorowałam i która pomagała mi w trudniejszych kwestiach związanych z pracą na planie.

Agnieszka Kotulanka zmarła w lutym 2018 roku. Już na jakiś czas przed śmiercią zniknęła z Klanu. Dużo mówiło się wtedy na temat powodów jej odejścia. Jak na kilka lat wcześniej wyznała jedna z jej koleżanek w rozmowie z tygodnikiem Na żywo, w rodzinnym domu Kotulanki obecny był alkohol:

W jej rodzinnym domu w Legionowie obecny był alkohol. Jej ojciec zaglądał do kieliszka. Na studiach ten problem zaczął dotykać samej Agnieszki.

Jak podawały media, powodem śmierci gwiazdy był wylew krwi do mózgu.

Zobacz post:

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Fenomenalny występ Dody na koncercie Polsatu i RMF FM

Źródło: Pomponik