Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
Angelika Bielska
Angelika Bielska 03.07.2020 13:18

Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc

michał wójcik
fot. screen YouTube – Pa Pa Art
– Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc – zaapelował artysta w nagraniu, znajdującym się na stronie Pomagam.pl.
Kabaret Ani Mru Mru pomaga
Michał Wójcik to pogodny kabareciarz z Lublina. Latami bawił miliony Polaków przed telewizorami. Teraz on sam potrzebuje pomocy. Wszystkich, którzy chcą pomóc, odsyłamy tutaj: pomagam.pl.
źródło: kultura.onet.pl
Kabaret Ani Mru Mru to jeden z popularniejszych kabaretów w Polsce. Tym razem jednak nie jest do śmiechu jednemu z jego członków. Na uwielbianego polskiego kabareciarza spadła prawdziwa tragedia. Michał Wójcik za pośrednictwem pewnego portalu poprosił o pomoc. Liczy się nawet najmniejszy gest. Sytuacja jest naprawdę poważna.
– Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi… Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to g*wno! Jesteście z nami? – napisali na oficjalnym fanpage’u kabaretu Ani Mru Mru.
Partnerka Michała Wójcika zachorowała na raka. Pieniądze, które uda się uzbierać będą przeznaczone na diagnostykę, a następnie hospitalizację partnerki artysty. Potrzebna jest kwota 150 tys. zł. Póki co na koncie znalazło się 23 tys. zł.
Każdy z nas kojarzy kabaret Ani Mru Mru, i najbardziej charakterystycznego jego członka – Michała Wójcika. To właśnie jego spotkała niewyobrażalna tragedia. Artysta poprosił więc o pomoc za pośrednictwem serwisu pomagam.pl.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
ZOBACZ TEŻ:

Artysta prosi o pomoc.

Koledzy Michała Wójcika również zaapelowali o pomoc:
– Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała – ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę – zaczął Wójcik.
Kabaret Ani Mru Mru i Michał Wójcik