Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jutro od świtu oblężenie Biedronek w całej Polsce. Sieć właśnie ogłosiła ofertę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 05.03.2023 18:31

Jutro od świtu oblężenie Biedronek w całej Polsce. Sieć właśnie ogłosiła ofertę

Biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

“Biedronka” to jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków supermarketów. Wszystko dzięki szerokiej gamie produktów, a także dobrym cenom w porównaniu do konkurencji. Sieć słynie także z atrakcyjnych promocji.

Od poniedziałku “Biedronka” przygotowała dla klientów naprawdę atrakcyjne oferty pod nazwą “Biedronkowe oszczędności”. Na te oferty naprawdę można się skusić.

Promocja Biedronki na Dzień Kobiet

Od poniedziałku do środy pomarańcze będą dla wszystkich o połowę tańsze i kilogram będzie kosztował 3,49 zł.

Także od poniedziałku do środy dla posiadaczy karty lub aplikacji słodycze “Kinder” będą dostępne w wariancie 2+1 gratis, a dla wszystkich przez te 3 dni polskie jabłka będą kosztować 1,79 zł za kilogram.

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

Tygodniowe promocje Biedronki

Od poniedziałku do soboty produkty marek “Cif” i "Domestos" dla wszystkich będą dostępne w wariancie 2+1 gratis. Podobnie wszystkie konserwy mięsne i rybne, z tym że jedynie dla posiadaczy karty lub aplikacji.

Dwulitrowy olej rzepakowy “Kujawski” dla posiadaczy aplikacji lub karty będzie 25% tańszy i będzie można go kupić za 18,99 zł. Każdy drugi produkt wędlin marki “Kraina wędlin na co dzień” będzie 70% tańszy.

Warto mieć aplikację "Biedronki"

Drugi ser żółty w plastrach “Światowid” będzie o połowę tańszy od poniedziałku do soboty dla posiadaczy aplikacji lub karty. Na dzień kobiet przygotowano także promocję na “Toffifee”. Drugi produkt będzie 56% tańszy.

Z kolei drugi produkt Baryłek klasycznych marki “Wedel” będzie tańszy o 52%. Dla posiadaczy aplikacji kilogram cukru różnych firm będzie można kupić za 4,69 zł przy zakupie innych produktów za minimum 29 zł.

Natomiast tylko w najbliższy wtorek dla posiadaczy karty lub aplikacji “Biedronki” kosmetyki będą dostępne w wariancie 1+1 gratis z okazji Dnia Kobiet.

Tagi: Biedronka