Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zakochana bez pamięci Justyna Żyła całuje się z nowym facetem. Tajemniczy ”A” doczekał się romantycznej deklaracji
Karol Osiński
Karol Osiński 22.11.2020 19:41

Zakochana bez pamięci Justyna Żyła całuje się z nowym facetem. Tajemniczy ”A” doczekał się romantycznej deklaracji

justyna żyła
fot. Piotr Molecki/East News, instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze swoim nowym facetem. Kobieta już kilkukrotnie dawała ludziom do zrozumienia, że jest szczęśliwa u boku swojego ukochanego, jednak dotychczas nie zdecydowała się zdradzić jego imienia, ani wizerunku. Tajemniczy „A” otrzymał od byłej żony Piotrka Żyły wymowną deklarację.

Dotychczas Justyna Żyła prezentowała swoim obserwatorom jedynie takie elementy jak cień, czy dłoń swojego nowego ukochanego. Tym razem postanowiła posunąć się odrobinę dalej i przedstawić jego sylwetkę od strony pleców. Dała wszystkim do zrozumienia, że jest bardzo szczęśliwa u boku tajemniczego „A”.

Justyna Żyła partner

Justyna Żyła w dalszym ciągu robi wszystko, co tylko możliwe, by przyciągnąć wzrok mediów ku swojej osobie. Co prawda, zazwyczaj robiła to za pomocą ataków na byłego męża Piotra Żyłę, jednak tym razem stało się inaczej. Opublikowała zdjęcie z mężczyzną, którego do dziś nazywa publicznie „A”.

Jeszcze nikt nie miał przyjemności i okazji dowiedzieć się, kim jest mężczyzna, z którym związała się Justyna Żyła. Zazwyczaj pokazywała zaledwie elementy lub zarys jego sylwetki, jakimi były dłonie, czy cień. Tym razem postanowiła pokazać ich oboje w trakcie romantycznego pocałunku, ale nie tylko.

Na zdjęciu widać, jak para tuli się do siebie na tle górskiego krajobrazu. Justyna nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia u boku nowego mężczyzny. Zdecydowała się również na deklarację dla „A”, jaką był element części piosenki Sarsy pt. „Zakryj”.

– Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty, Niech zostanie wszystko tak, jak jest – czytamy na Instagramie Justyny.

Justyna Żyła nowy ukochany

Justyna Żyła nie zdecydowała się jeszcze ujawnić pełnego wizerunku swojego nowego ukochanego i nie wiadomo kiedy to zrobi, jednak na pewno przyjdzie na to czas. Od momentu jej rozwodu z Piotrem minęły już dwa lata i oboje coraz lepiej radzą sobie w życiu.

Popularny i niezwykle pozytywny skoczek spotyka się z młodą aktorką Marceliną Ziętek, którą fani mogą kojarzyć m.in. z serialu pt. „19+”. Natomiast o ukochanym Justyny fani wiedzą tylko tyle, że jego imię rozpoczyna się literą „A”.

Pierwsze zdjęcie z nowym ukochanym Justyna zdecydowała się opublikować we wrześniu tego roku. W jej mediach społecznościowych można było wówczas dostrzec zdjęcia z romantycznej randki w Warszawie.

Pochwaliła się pięknym bukietem róż, wykwintną kolacją w drogiej restauracji oraz spacerem po Starym Mieście w stolicy. Twarzy swojego ukochanego jednak nie pokazała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Żyła

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie, na którym całuje się ze swoim nowym ukochanym.

Justyna Żyła

Była żona Piotra Żyły zdecydowała się na wymowną deklarację skierowaną do swojego nowego ukochanego, jaką była część piosenki Sarsy pt. „Zakryj”.

Justyna Żyła

Justyna nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pilne oświadczenie w sprawie Strajku Kobiet. Zbigniew Ziobro napisał o surowych konsekwencjach
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
  4. Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
  5. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  6. Dramatyczne sceny obiegły świat. Mężczyzna wskoczył do wody, aby uratować szczeniaka z pyska aligatora
  7. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje

Źródło: pudelek.pl