Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła została YOUTUBERKĄ! Jej kanał odniesie sukces?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.08.2018 12:24

Justyna Żyła została YOUTUBERKĄ! Jej kanał odniesie sukces?

Piotr Żyła
fot. instagram.com/piotr_zyla_official/

Justyna Żyła nie przestaje wykorzystywać swojego 5 minut. Po głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą nabrała wiatru w żagle. Po sesji do magazynu Playboy przyszedł czas na…kanał na YouTubie.

Żyła znana jest ze swojej kulinarnej pasji. Na Instagramie często dzieli się z fanami efektami pichcenia takich rarytasów jak flaczki czy chłodnik z botwinki.

Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła to żona znanego polskiego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. Para publicznie prała swoje brudy i dzieliła się swoimi problemami związkowymi. Cóż, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. W czerwcu tego roku media poinformowały, że Piotr złożył pozew o rozwód. Justyna postanowiła wykorzystać swoją obecność w mediach, aby wyrobić sobie nazwisko. W czerwcu tego roku Justyna udzieliła magazynowi Flesz wywiadu, w którym odniosła się do swojej rozbieranej sesji:

– Proszę mi wierzyć, mam teraz z nim o wiele poważniejsze tematy do omówienia niż moja sesja. W dodatku w okolicy naprawdę trudno było kupić Playboya, być może wzbudził takie duże zainteresowanie, że sprzedał się na pniu? (śmiech) Od razu wyjaśniam: Piotrek nie pomógł mi w załatwieniu tej sesji, bo i takie rzeczy czytałam na swój temat. – skwitowała.

W tym samym wywiadzie powiedziała także, że nie zamierza już komentować swojego życia prywatnego. Jest ono jej sprawą. Żyła wyznała:

– Umówiliśmy się z Piotrem, że nie będziemy na ten temat rozmawiać z mediami. Powiem tylko, że teraz jest między nami dobrze. Mam nadzieję, że ten kierunek zostanie zachowany.

Justyna Żyła zostanie youtuberką?

Jej najnowszym pomysłem jest kanał na Youtubie, który koncentruje się na jej największej pasji – gotowaniu. Łapcie zwiastun. Będziecie oglądać?

Dajcie znać w komentarzach, czy lubicie Justynę, czy może zupełnie was nie przekonuje. Piszcie. Podzielcie się też wrażeniami po obejrzeniu zwiastuna.

ZOBACZ VIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polak ukradł pieniądze w Bangkoku. Jak? „Pierwszy przypadek użycia takiej bomby w Tajlandii”
  2. Dawca spermy. „Doświadczony dawca spermy. Zwróć tylko za paliwo”
  3. Niedziele handlowa w 2018. Czy 26 sierpnia sklepy będę otwarte?

źródło: pudelek.pl