Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Sieńczyłło i syn Emiliana Kamińskiego bardzo cierpią. Wiemy, co się u nich dzieje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2023 07:53

Justyna Sieńczyłło i syn Emiliana Kamińskiego bardzo cierpią. Wiemy, co się u nich dzieje

Justyna Sieńczyłło
fot. KAPIF

Kilka miesięcy temu cała Polska zadrżała na wieść o nagłej śmierci Emiliana Kamińskiego. Wiemy, co obecnie słychać u wdowy Justyny Sieńczyłło oraz syna zmarłego aktora.

Bliscy wybitnego artysty przejęli obecnie pieczę nad jego Teatrem Kamienica. Teraz wyszło na jaw, że wdowa i syn po zmarłym aktorze wypełnili również jego ostatnią wolę.

Kajetan Kamiński i Justyna Sieńczyłło spełnili wolę Emiliana Kamińskiego

26 grudnia 2022 roku przekazano dramatyczne wieści o nagłej i niespodziewanej śmierci wybitnego aktora Emiliana Kamińskiego. Gwiazdora pożegnało mnóstwo przyjaciół i znajomych z branży oraz pogrążona w żałobie najbliższa rodzina - w tym syn Kajetan oraz ukochana Justyna Sieńczyłło.

Chwilę później wyszło na jaw, jakie było ostatnie życzenie utalentowanego artysty. Dotyczyło ono jego syna oraz zarządzanego przez gwiazdora Teatru Kamienica. Teraz po kilku miesiącach okazało się, że Kajetan Kamiński spełnił wolę swojego taty.

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Kajetan Kamiński nowym menadżerem Teatru Kamienica

Emilian Kamiński bardzo chciał, aby jego syn Kajetan poszedł w jego ślady i to właśnie on przejął pieczę nad jego największym skarbem - Teatrem Kamienica. Mężczyzna nie kryje wzruszenia, gdy opowiada o tym, w jaki sposób ojciec poinformował go o swojej woli.

-Tata uprzedzał mnie, że kiedyś ten moment nadejdzie. Mogę tylko powiedzieć jedno: mój tata służył ludziom. Gdy cztery lata temu robił spektakl niespodziankę, przyszedł do mnie do pokoju. Powiedział: "Synku, usiądź. Mam ci coś ważnego do powiedzenia". Powiedział mi: "Synku, ja nie dożyję pięciu lat. Ty musisz pomóc mi z teatrem. Musisz służyć ludziom" - wyznał poruszony Kajetan Kamiński.

Teraz nowy dyrektor placówki dokłada wszelkich starań, aby jak najdokładniej zastąpić swojego zmarłego ojca. Pracownicy Teatru Kamienica zgodnie przyznają, że Kajetan wkłada w swoją pracę całe serce.

 

 

Co dziś słychać u Justyny Sieńczyłło i Kajetana Kamińskiego?

I choć Kajetan przejął funkcję menadżera Teatru Kamienica, to niejedyne zmiany, jakie zaobserwowało to miejsce. W styczniu rolę  dyrektora naczelnego i artystycznego przejęła również ukochana żona Emiliana Kamińskiego - Justyna Sieńczyłło.

Kobieta nie ukrywa, że wciąż bardzo przeżywa rodzinną tragedię i nie pozbierała się po śmierci męża. Mimo to cieszy się, że ma okazję opiekować się jego teatrem i dziękuję Kajetanowi za pomoc i nieocenione wsparcie.

-Potrafi pracować tak intensywnie, jak Emilian i też nawet czasami nocuje w teatrze. Zajmuje się wszystkim: od sprzętów po gastronomię i finanse. Pod wieloma względami bardzo przypomina Emiliana - wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Zobacz zdjęcia: