Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Kowalczyk urodziła. Nadała dziecku nietypowe imię
Kamil Olek
Kamil Olek 05.09.2021 22:17

Justyna Kowalczyk urodziła. Nadała dziecku nietypowe imię

Justyna Kowalczyk
screen / instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Polska multimedalistka olimpijska powitała na świecie pierwsze dziecko. Justyna Kowalczyk, po zamążpójściu używająca podwójnego nazwiska, od blisko roku jest żoną alpinisty – Kacpra Tekielego. Pierwszą rocznicę ślubu para będzie świętowała już w trzyosobowym gronie. Znamy płeć oraz imię nowego członka rodziny biegaczki narciarskiej.

Justyna Kowalczyk powitała na świecie potomka

Według informacji, które ujawnił Pomponik, mistrzyni świata urodziła dziecko 3 września w jednym z krakowskich szpitali. Para sportowców doczekała się chłopca, który otrzymał rzadkie w dzisiejszych czasach imię – Hugo.

Dziś Kowalczyk niejako potwierdziła doniesienia dotyczące powiększenia się jej rodziny. Pod jednym z instagramowych zdjęć męża zamieściła bowiem wymowne emotki serca oraz dziecięcej buzi.

Justyna poinformowała o ciąży w maju. W mediach społecznościowych zamieściła wtedy zdjęcie, które nie pozostawiało wątpliwości co do jej stanu. W późniejszym czasie na jej Instagramie wielokrotnie pojawiały się również inne ujęcia, na których wyraźnie widać ciążowy brzuch. Trzeba jednocześnie przyznać, że Kowalczyk spędziła ostatnie 9 miesięcy niezwykle aktywnie.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Co sądzicie o imieniu synka Justyny Kowalczyk-Tekieli?

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Obława w polskim mieście, padły strzały