Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 20.07.2020 16:35

Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy

jolanta kwaśniewska
instagram.com @lukaszjemiol

Jolanta Kwaśniewska od zawsze roztaczała wokół siebie aurę stylu i klasy. Wszyscy znamy Pierwszą Damę z czasów kadencji jej męża, ale niewiele osób wie, że Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę zdumiewająco. Nic dziwnego, że zdołała zawrócić w głowie przyszłemu prezydentowi Polski! Pierwsza Dama w długich włosach przypominała modelkę. Zobaczcie koniecznie zdjęcie z tamtego okresu. Gwarantujemy, że jej nie rozpoznacie!

Wielu Polaków uważa, że w Pałacu Prezydenckim ani wcześniej, ani później nie mieszkała tak wspaniała kobieta jak Kwaśniewska. Wyróżniała się nie tylko zaangażowaniem w życie społeczne i kulturalne kraju, lecz także elegancją i nienagannymi manierami. Czy Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała równie szykownie, jak w czasie pełnienia przez jej męża funkcji prezydenta? Możecie się nieźle zdziwić.

Jak Jolanta Kwaśniewska wyglądała w długich włosach?

Kiedy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem, Pierwsza Dama nosiła długie włosy – sięgały jej aż za ramiona. Zgodnie z obowiązującą w latach 90. modą podkręcała końcówki i grzywkę na szczotce. Jednak w późniejszym czasie zaczęła preferować coraz krótsze fryzury. Jak wyglądała ta wyjątkowa kobieta, zanim stała się osobą publiczną?

Jolanta Kwaśniewska w młodości nosiła bardzo długie i gęste loki, które wyglądały nie tylko efektownie, ale przede wszystkim niezwykle kobieco. Chociaż od wielu lat konsekwentnie farbuje włosy na intensywnie kasztanowe odcienie, jako dwudziestokilkuletnia kobieta wolała pozostawić je w naturalnym wydaniu. Na zdjęciu ślubnym pary prezydenckiej wyraźnie widać ciemny blond.

Już wtedy Jolanta Kwaśniewska miała wyraźne wyczucie stylu. Chociaż w ówczesnej modzie ślubnej powoli zaczynały królować rozłożyste bezy, wybrała minimalistyczną sukienkę w stylu empire.

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Co robiła Jolanta Kwaśniewska w młodości?

Zanim Jolanta Kwaśniewska została Pierwszą Damą, imała się wielu zajęć. Pracowała m.in. w międzynarodowej firmie, która produkowała… sztuczną biżuterię. Ostatecznie ta wyjątkowa kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie własnej działalności, efektem czego została współwłaścicielką znanej agencji nieruchomości Royal Wilanów.

Niestety, Jolanta Kwaśniewska musiała zrezygnować z kierowania firmą na rzecz pełnienia obowiązków Pierwszej Damy. Co ciekawe, nie zdecydowała się sprzedać swoich udziałów. Jako prawdziwa bizneswoman, nie zamierzała pozostawić czegoś, na co tak ciężko pracowała przez lata. Z tego powodu na okres prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego firmą zajmował się zarząd powierniczy.

Po zakończeniu funkcji Pierwszej Damy Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się z rodakami tym, czego nauczyła się jako żona prezydenta. Została zawodową ekspertką od stylu, a nawet zaczęła prowadzić własny program Lekcja stylu na kanale TVN Style. Opublikowała także dwa poradniki.

Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę niezwykle. Kobieta wyczulona na styl i smak, już wtedy wiedziała, jak się ubrać i uczesać, żeby zrobić na wszystkich wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie mamy z młodości.

jolanta kwaśniewska

Pierwsza Dama słynęła ze swojego stylu i smaku. W telewizji prowadziła wiele programów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas