Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jola Rutowicz skomentowała powrót Donalda Tuska
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 09.07.2021 17:00

Jola Rutowicz skomentowała powrót Donalda Tuska

Wnuczka
dailymail.co.uk

Jola Rutowicz nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos na temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Kto by pomyślał, że celebrytka, która wiele lat temu zasłynęła z udziału w reality show zajmie się komentowaniem takich spraw. Niespodziewanie uderzyła w Donalda Tuska. W opinii gwiazdy, politykowi nie uda się wygrać z PiS.

Jola Rutowicz w 2007 roku wygrała w programie Big Brother 4.1, a jakiś czas później zajęła drugie miejsce w specjalnej edycji programu z udziałem celebrytów. Program przyniósł jej wówczas dużą popularność. Jednak teraz, kilkanaście lat po tym, jak Rutowicz była czołową celebrytką w kraju, niewiele osób o niej pamięta.

Jolanta Rutowicz i Donald Tusk

Prawdziwą sensacją ostatnich dni okazał się wielki powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. Słaba kondycja wewnętrzna Platformy Obywatelskiej potrzebowała odświeżenia. Tusk postanowił wrócić jako obietnica lepszego jutra i nowa energia na stanowisku przewodniczącego partii.

Wszyscy cenieni publicyści rozwodzą się na temat strategii, którą Donald Tusk przyjął razem z Platformą Obywatelską. Sondaże nie nadążają z monitorowaniem opinii publicznej. Najwięcej o powrocie Tuska ma do powiedzenia nieprzychylne mu TVP Info. Wielu cenionych ludzi ze świata polityki i mediów zabiera głos. Jolanta Rutowicz nie mogła wobec takiej szansy przejść obojętnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jolanta Rutowicz dzisiaj

Jolanta Rutowicz obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nie do końca wiadomo, czym się zajmuje. Jej konto na Instagramie liczy sobie ponad 30 tysięcy obserwatorów, jednak Jola (lub raczej Jollie – jak widać po jej nazwie w social mediach) wydaje się być skryta i nie pozwala nowym osobom na obserwowanie jej internetowych poczynań – konto celebrytki jest prywatne.

Jolanta postanowiła zabrać głos w tak głośnej sprawie, jaką jest powrót Donalda Tuska do rodzimej polityki. Być może poczuła, że to dobra okazja do przypomnienia o sobie polskim mediom lub przypodobania się stacji TVP, która zatrudnia jej byłego partnera, Jarosława Jakimowicza i która, czemu trudno zaprzeczyć, nie przepada za Donaldem Tuskiem. Okazuje się, że Rutowicz w znacznym stopniu sympatyzuje z PIS-em.

Jolanta dodała na Instastory serię zdjęć (które naturalnie znikną po 24 godzinach), na których pozuje raz w lateksowej małej czarnej na luksusowym białym obiciu kanapy na łodzi, raz w skąpym bikini na krawędzi basenu. Niecodziennym połączeniem wydaje się dodanie ostrych politycznych wypowiedzi pod tego typu kadrami. Sfrustrowana celebrytka pisze:

– Panie Tusku! PIS Cię połknie teraz żywcem. Nawet Ulgix nie będzie potrzebny, a na deser dokończy Cię TVP!

– Brakuje mu pewności siebie. Jąka się, waha w wypowiedziach… W jego oczach widać zagubienie, pogardę i nienawiść.

– Myślałam, że powrót Tuska będzie wielkim Boom! A tymczasem ten wrócił kompletnie nieprzygotowany! Dno! – napisała Jolanta Rutowicz.

Bez wątpienia opinia znanej z Big Brothera celebrytki nie odbije się wielkim echem w showbiznesie, ale warto czasem sobie przypomnieć o istnieniu zapomnianych gwiazd.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”
  2. Policja zatrzymała męża Martyny Wojciechowskiej. Przyznał się do błędu
  3. Karolina Szostak pokazała jak teraz wygląda. Wspaniałe zdjęcie trafiło do sieci

Źródło:Pudelek.pl

 

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy