Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Racewicz zmieniła wygląd. Przeszła znaczącą metamorfozę, jej nowa fryzura rzuca się w oczy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.11.2022 14:05

Joanna Racewicz zmieniła wygląd. Przeszła znaczącą metamorfozę, jej nowa fryzura rzuca się w oczy

Joanna Racewicz
Fot. instagram.com/joannaracewicz

Joanna Racewicz jeszcze przed kilkoma dniami zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w swojej klasycznej fryzurze: z prostymi blond włosami o długości lekko za uszy. Teraz pokazała się całkowicie odmieniona.

Dziennikarka Polsatu wszystkim Polakom kojarzy się z charakterystyczną blond czupryną. Kilka razy zmieniała fryzurę, jednak ostatnio od dłuższego czasu była wierna jednemu cięciu.

Joanna Racewicz przeszła metamorfozę

Racewicz regularnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami, dotyczącymi ważkich i palących problemów. Często przy okazji pokazuje nowe selfie lub zdjęcie z wyprawy. Tym razem zamieściła radosny wpis, dotyczący jej wyglądu.

Marzenia nie mają terminu ważności. Najważniejsze, by je realizować. Jak u Stinga: „No matter what they say” – napisała dziennikarka, przytaczając cytat z muzyka „Nieważne, co mówią inni”.

O co chodzi? Okazuje się, że Racewicz tak radośnie zareagowała na całkowitą zmianę jej fryzury. Trzeba przyznać, że w nowym uczesaniu wygląda bardzo promiennie i młodo.

Joanna Racewicz odwiedziła fryzjerkę

Dziękuję, Marto. Dziś wróciłam do dnia, który się nigdy nie wydarzył. Warto tam być – napisała Racewicz, niezwykle wdzięczna swojej fryzjerce.

Dziennikarka zamieściła też relację na Instastories. Tam pokazała swoją fryzjerkę, której podziękowała za fryzurę. „Miałam tego nie robić, w sensie storiesa, ale zrobiłam. O, ta pani robi cuda. I to jak robi, proszę bardzo. Cuda w ciągu trzech minut. No, trochę dłużej” zachwyca się Joanna.

Racewicz udała się do warszawskiego studia, specjalizującego się w przedłużaniu włosów. Jak możemy przeczytać na stronie zakładu, zabiegi wykonywane są za pomocą kapsułek żelowych. Dzięki temu dziennikarka może pochwalić się dużo dłuższymi, pofalowanymi kosmykami.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi