Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Racewicz rozważa publikację „zdjęcia z kibla”. Wszystko przez jeden komentarz
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 04.08.2022 17:40

Joanna Racewicz rozważa publikację „zdjęcia z kibla”. Wszystko przez jeden komentarz

Joanna Racewicz
fot. instagram.com/joannaracewicz

Pod ostatnim opublikowanym postem Joanna Racewicz musiała zmierzyć się z hejtem. Gwiazda zdecydowała, że nie przemilczy sprawy i na swoim InstaStory odpowiedziała na zarzuty. Rzuciła, że może niedługo wstawi „zdjęcia z kibla”.

Racewicz obecnie odpoczywa od pracy i przebywa na wakacjach w Turcji. Mimo to gwiazda pozostaje aktywna w sieci i udostępnia kolejne materiały na swoim Instagramie. Teraz zareagowała na jeden z przykrych komentarzy.

Joanna Racewicz stała się ofiarą hejtu

Joanna Racewicz to 48-letnia dziennikarka z ogromnym doświadczeniem w zawodzie. Jesienią 2018 roku dołączyła do prowadzących Polsat News, a w maju 2021 wyszła jej trzecia książka pt. „Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii”. Prywatnie Racewicz jest matką syna Igora, który urodził się w 2008 roku.

Joanna Racewicz jest dość aktywna na Instagramie i często publikuje długie posty, w których dzieli się swoim punktem widzenia. Chętnie chwali się także kulisami swojego życia i dodaje wiele własnych zdjęć. Dziennikarka mogła się jednak nie spodziewać, że wywołają one takie oburzenie u osób z zewnątrz. Nieoczekiwanie pod jednym z postów ukazał się hejterski komentarz.

– Czekamy na zdjęcia z kibla. Żeby stara baba musiała cykać se fotki 500 razy dziennie… Żenada – czytamy.

Racewicz o publikowaniu „zdjęć z kibla”

Joanna Racewicz opublikowała screen z nieprzyjemnym komentarzem i bezpośrednio na niego odpowiedziała. W swojej wypowiedzi sarkastycznie odniosła się do sugestii publikowania „zdjęć z kibla”.

– „Stara baba” przytula mocno @serce_zgasło [nazwa autora komentarza – przyp red.]. Pewnie nikt tego dawno nie robił. Hmmm… Jeśli czekających na „zdjęcia z kibla” jest więcej – rozważę pomysł. W końcu followers – jak elektorat – trzeba Go szanować. Choć chciałoby się żałować. Patrz wyżej – napisała Joanna Racewicz.

Na powyższej wypowiedzi temat się zakończył. Myślicie, że dziennikarka dobrze zrobiła odpowiadając hejterowi?

Joanna Racewicz

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Racewicz w ostry sposób opisała działalność TVP Info. „Alternatywna rzeczywistość”
  2. Harce na stacji benzynowej. Adrianna Biedrzyńska dała się ponieść i pokazała za dużo
  3. Edyta Golec z mężem wrócili z wakacji. Piosenkarka przy okazji pokazała, gdzie mieszkają. Nieprawdopodobne widoki