Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Racewicz pokazała się podczas zabiegu. „Jest jakieś mocniejsze słowo, niż boli?”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.08.2022 21:08

Joanna Racewicz pokazała się podczas zabiegu. „Jest jakieś mocniejsze słowo, niż boli?”

Joanna Racewicz
fot. instagram.com/joannaracewicz

Joanna Racewicz znana jest w mediach ze swojego nieskazitelnego wyglądu i eleganckiego stylu. Dziennikarka pokazała kulisy jednego z zabiegów. Powiedzenie „chcesz być pięknym, musisz cierpieć” nabiera dosłownego znaczenia.

Widzowie Polsat News z pewnością znają prezenterkę, która od czterech lat współpracuje ze stacją telewizyjną. Misja informowania o najważniejszych wydarzeniach jest dla dziennikarki bardzo istotna, dlatego w mediach społecznościowych oprócz informacji o życiu prywatnym również przekazuje ciekawostki na temat wydarzeń z kraju i ze świata.

Joanna Racewicz pokazała „uroki” przeprowadzanego zabiegu

Telewizyjna praca nauczyła dziennikarkę, że w każdym momencie warto wyglądać nieskazitelnie. Joanna Racewicz wielokrotnie udostępniała zdjęcia na Instagramie, podkreślając swój modowy zmysł do komponowania stylizacji. Dodatkowo gwiazda nie ukrywa, że korzysta z pomocy specjalistów, aby zadbać o nieskazitelny wygląd.

Podczas jednej z relacji pokazała, jak pani doktor wykonuje zabieg, który ma na celu poprawić kondycję włosów na głowie. Po minie Joanny Racewicz wnioskujemy, że efekt musi być zabójczy, ponieważ dziennikarka ledwo wytrzymywała na fotelu do zabiegu.

Dziś robimy z panią doktor, żeby włosy nie wypadały. Koleżanki mówiły, że to boli. Szczerze? To jest mało powiedziane. Jest jakieś mocniejsze słowo niż boli? — wyznała obserwatorom.

Dziennikarka pozwoliła na wstrzyknięcie sobie serii zastrzyków na bazie toksyny botulinowej typu C w skórę głowy. Po takim zabiegu włosy mają odzyskać objętość, a także przestać wypadać. Pomimo skwaszonej miny Joanna Racewicz dzielnie wytrzymywała kolejne nakłucia.

Joanna Racewicz odpowiada na negatywne komentarze internautów

Wygląd dziennikarki budzi często wiele opinii ze strony jej obserwatorów w mediach społecznościowych. Choć większość docenia wysiłek włożony w nieskazitelny wygląd, zdarzają się również osoby, które negatywnie wypowiadają się na temat jej  wizerunku.

Joanna Racewicz często udostępnia takie komentarze we własnych relacjach, podkreślając, że nie ma ludzi idealnych, a dbanie o swój wizerunek nie jest czymś negatywnym. Mimo burzliwych opinii dziennikarka często dzieli się na Instagramie selfie, które ukazują jej pewność siebie we własnej skórze.

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Racewicz pokazała hejterom, gdzie ich miejsce. Gwiazda nie mogła już wytrzymać
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń