Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska zniknie z TVP i wyjedzie z rodziną za granicę? Rozwiała wszystkie wątpliwości
Michał Fitz
Michał Fitz 12.12.2022 12:38

Joanna Kurska zniknie z TVP i wyjedzie z rodziną za granicę? Rozwiała wszystkie wątpliwości

tvp
fot. Piotr Molecki/East News

Jacek Kurski niedawno został zatrudniony na jednym ze stanowisk dyrektorskich w Grupie Banku Światowego, której siedziba znajduje się w Waszyngtonie. Na pewno będzie musiał więc często latać do USA lub nawet się tam przeprowadzić. Czy Joanna Kurska wyleci wraz z nim?

Ta od kilku miesięcy jest przecież główną zarządzającą w „Pytaniu na śniadanie” i bardzo dobrze odnajduje się w tej roli. Czy porzuci ją dla kariery męża?

Czy Joanna Kurska wyjedzie z Polski?

Joanna Kurska została o tę kwestię zapytana przez „Fakt”. Choć można było spodziewać się, że nie będzie chciała zbyt wiele wyjawiać, udzieliła zaskakująco szczerej i konkretnej odpowiedzi. Podkreśliła, że w tej chwili nie zamierza opuszczać naszego kraju. Powodów takiej decyzji jest kilka.

Jednym z nich jest oczywiście praca w „Pytaniu na śniadanie”. Kurska zaznaczyła, że świetnie pracuje jej się z obecnym zespołem i tworzenie programu śniadaniowego TVP sprawia jej ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego nie chciałaby tego projektu porzucać zbyt szybko. Poza tym na miejscu trzyma ją też rodzina.

Jest środek roku szkolnego, mój syn Filip jest w piątej klasie i nie chcę zabierać mu przyjaciół, znajomości i szkolnego życia wyjaśniła.

Możemy więc przypuszczać, że jeśli już Kurscy zdecydują się na wyprowadzkę całą rodziną, zrobią to gdzieś w okolicach wakacji, by dzieci mogły normalnie rozpocząć cykl edukacyjny w nowym państwie.

Joanna Kurska w „Pytaniu na śniadanie”

Joanna Kurska zachwyca się zespołem, z którym współpracuje przy „Pytaniu na śniadanie”, a jej pracownicy mają podobne zdanie do niej. Jakiś czas temu na temat przełożonej wypowiadały się Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska.

Pierwsza z pań stwierdziła, że Kurska jest bardzo doświadczoną osobą w mediach i można się od niej wiele nauczyć. Druga z kolei podkreślała jej świeże spojrzenie na projekt i ogrom nowych, ciekawych pomysłów, które chce wcielać w życie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli

Źródło: Plotek/ Fakt