Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska założyła rocznej córeczce niezwykły gadżet. Kosztuje 130 zł
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 07.05.2022 12:22

Joanna Kurska założyła rocznej córeczce niezwykły gadżet. Kosztuje 130 zł

fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Kurska sprawiła swojej córeczce Annie Klarze Teodorze wyjątkowy gadżet. Do tej pory można go było oglądać na twarzach Laury i Klary — córkach Anny i Roberta Lewandowskich. Drobny dodatek nie należy do najtańszych.

Kurska postanowiła kupić swojemu dziecku okulary w kształcie stokrotek. Trzeba przyznać, że na małej dziewczynce wyglądają one naprawdę zabawnie. Jednak ich cena może zaskoczyć.

Córka Joanny Kurskiej i Jacka Kurskiego

W marcu 2021 roku Joanna i Jacek Kurscy przywitali na świecie swoją córeczkę Annę Klarę Teodorę. Dziewczynka natychmiast stała się oczkiem w głowie rodziców. Jak donosi portal „Fakt” Kurski jest bardzo dumny ze swojej pociechy i nie chce, by jego żona jak najszybciej wracała do obowiązków zawodowych.

Tegoroczną majówkę Kurscy spędzili w swoim domu pod Warszawą i udali się na mecz Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wolne dni były dla nich zdecydowanie wyjątkowe. Joanna Kurska pochwaliła się na Facebooku jednymi z pierwszych kroków, jakie postawiła jej córka. Na udostępnionym przez nią wideo widać roześmianą Annę Klarę Teodorę, która kroczy w kierunku kamery.

Joanna Kurska kupiła córce uroczy dodatek

Joanna Kurska wyraźnie nie zamierza oszczędzać na swoim maluchu. Na jednym z udostępnionych zdjęć jej córeczka pozuje w okularach w kształcie stokrotek. Nie jest to jednak przypadkowy dodatek. Są to okulary firmy Elle Porte kosztujące około 130 zł. Dziewczynka zdecydowanie wygląda w nich uroczo.

Okulary-stokrotki muszą być ostatnim hitem mody dziecięcej, gdyż jakiś czas temu pojawiły się w nich również córki Lewandowskich. Klara i Laura spacerowały w nich po Legolandzie podczas majówkowego wyjazdu do miejscowości Gunzburg.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: pudelek.pl