Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska przekazała, co dalej z pracą Cichopek i Kurzajewskiego w „PnŚ”. Stanowcze słowa robią wrażenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.11.2022 23:58

Joanna Kurska przekazała, co dalej z pracą Cichopek i Kurzajewskiego w „PnŚ”. Stanowcze słowa robią wrażenie

Joanna Kurska Cichopek Kurzajewski
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” TRICOLORS/East News

Nie da się ukryć, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołał jedno z największych zamieszań medialnych w ostatnim czasie. Teraz głos w tej sprawie zabrała Joanna Kurska i wypowiedziała się na temat przyszłości pary w programie „Pytanie na śniadanie”.

Od czasu oficjalnego ogłoszenia zakochanych, wszystkie media w naszym kraju żyją szczegółami ich relacji. Nie jest tajemnicą, że związek prezenterów TVP jest ciągle w blasku fleszy również dzięki byłej żonie dziennikarza – Paulinie Smaszcz, która nieustannie atakuje go w mediach.

Teraz na temat relacji pary oraz zamieszania wywołanego przez byłą ukochaną prowadzącego śniadaniówkę wypowiedziała się sama szefowa „Pytania na śniadanie” Joanna Kurska. Czy zakochani mogą drżeć o swoje posady?

Joanna Kurska zabrała głos w sprawie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Nie milkną głosy wokół relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prezenterzy TVP potwierdzili plotki i ogłosili swój związek w dniu 40. urodzin aktorki. Co ciekawe, swojego pierwszego wspólnego wywiadu udzielili właśnie w programie „Pytanie na śniadanie”, gdy połączyli się z produkcją prosto z Izraela.

Od czasu ogłoszenia para wciąż pracuje razem na planie śniadaniówki TVP. Fani oglądają każdy odcinek z udziałem zakochanych i liczą, że choć trochę ujawnią oni sekrety ze swojej prywatności. Teraz głos w sprawie związku gwiazd zabrała ich szefowa Joanna Kurska.

Producentka „Pytania na śniadanie” wyznała, jak zainteresowanie wokół pary wpływa na pracę na planie i ujawniła, czy prezenterzy mogą obawiać się o swoje pozycje w produkcji TVP.

–Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruje się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcja naszych widzów – wyznała Joanna Kurska w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Czy Joanna Kurska pomaga zakochanych w sprawie Pauliny Smaszcz?

Jednocześnie ujawniła, czy razem z osobami zza kulis śniadaniówki zdarza jej się doradzać zakochanych w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz. Okazało się, że szefowa nie miesza się w życie prywatne swoich pracowników.

–Jestem producentem „Pytania na śniadanie” i szefową Kasi i Maćka dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom ujawniła żona Jacka Kurskiego.

Przypomnijmy, że była żona Macieja Kurzajewskiego wciąż nie ustaje w swoich staraniach i nieustannie zarzuca dziennikarzowi nieodpowiednie zachowanie wobec niej i jej synów. Niedawno nawet udała się do rodzinnego domu prezentera podczas jego nieobecności. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” wyznał, że zgłosił sprawę na policję.

–Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły zdradził Maciej Kurzajewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi