Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska podsumowała Cichopek i Kurzajewskiego. Zdradziła w końcu, dlaczego pokazali ich pocałunek w TVP
Michał Fitz
Michał Fitz 12.10.2022 20:43

Joanna Kurska podsumowała Cichopek i Kurzajewskiego. Zdradziła w końcu, dlaczego pokazali ich pocałunek w TVP

Joanna Kurska
Pawel Wodzynski/East News fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Kilka dni temu Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek. Zrobili to w mediach społecznościowych, ale następnego ranka pokazano ich też wspólnie w „Pytaniu na śniadanie”. Wyemitowano również ich pocałunek, co wzbudziło wiele emocji. Sytuację wytłumaczyła Joanna Kurska.

Całkiem niedawno żona byłego prezesa TVP została mianowana producentką „Pytania na śniadanie”. To właśnie ona ostatecznie decyduje o tym, co widzowie programu zobaczą na swoich ekranach. Czy świadomie pozwoliła na wyemitowanie pocałunku?

Joanna Kurska o relacji Cichopek i Kurzajewskiego

Gdy relacja Cichopek i Kurzajewskiego nie była jeszcze potwierdzona, spekulowano na temat ich przyszłości w „Pytaniu na śniadanie”. Sugerowano, że program może z nich zrezygnować, by nie wzbudzać kontrowersji. Teraz wiemy, że przyjął strategię dokładnie odwrotną.

Związkiem prezenterów pochwalono się tak szybko, jak tylko można było, a stacja w międzyczasie wydała jeszcze komunikat, w którym oświadczyła, że nie zamierza ich rozdzielać ze względu na prywatną relację. Biorąc pod uwagę takie podejście, nie można się dziwić, że na antenie wyemitowano także ich pocałunek.

Joanna Kurska została zapytana przez „Fakt” o podejście do całej sprawy. Odpowiedź producentki była krótka i zdecydowana. Maciej i Kasia mają jej pełne wsparcie. Nie tylko jej, bo widzowie też mają być nimi zachwyceni.

– Życie pisze różne scenariusze. Ważne, by być w tym prawdziwym i szanować innych. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to profesjonaliści. Świadczą o tym wysokie wyniki oglądalności i sympatia widzów — wytłumaczyła Kurska

Joanna Kurska i jej decyzje w „Pytaniu na śniadanie”

Joanna Kurska jest odpowiedzialna za „Pytanie na śniadanie” stosunkowo od niedawna, ale jej wpływ na program już da się zauważyć. Nie chodzi tu tylko o promowanie związku Cichopek i Kurzajewskiego.

Wcześniej jej decyzyjność dobitnie pokazało angażowanie gwiazd disco polo w kilku odcinkach programu śniadaniowego. W jednym wokaliści popularnych zespołów brali udział w quizie wiedzy z tego gatunku muzycznego. W innym gościli za to Zenon Martyniuk ze swoją żoną. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że chwilę wcześniej, w związku ze zmianą prezesa stacji, pojawiły się wieści, według których TVP miało odchodzić od promowania gwiazd takiej muzyki. Widocznie Joanna Kurska ma inne zdanie na ten temat.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”


Źródło: Fakt/ Pudelek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania