Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Joanna Kurska oceniona przez prowadzące „PnŚ”. Okazuje się, że jest surowa, prawdę wyjawiła Tomaszewska
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.10.2022 22:46

Joanna Kurska oceniona przez prowadzące „PnŚ”. Okazuje się, że jest surowa, prawdę wyjawiła Tomaszewska

Joanna Kurska
fot. Pawel Wodzynski/East News; TRICOLORS/East News

Joanna Kurska od niedawna jest szefową kultowego programu TVP „Pytanie na śniadanie”. Wiele osób zastanawia się, jak żona Jacka Kurskiego radzi sobie na nowym stanowisku. Teraz największe gwiazdy stacji komentują, jak pracuje im się z nową przełożoną.

Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska udzieliły szczerych wywiadów, w których wyznały mediom, jaką szefową jest Joanna Kurska. Okazało się, że doświadczona dziennikarka potrafi być naprawdę surowa i otwarcie mówić o tym, co jej nie odpowiada.

Jaką szefową jest Joanna Kurska? Zdradzają dwie gwiazdy „Pytania na śniadanie”

Żona Jacka Kurskiego od września tego roku pełni funkcję nowej przełożonej programu „Pytanie na śniadanie”. Kobieta od wielu lat związana jest z mediami oraz samą Telewizją Polską. Wygląda więc na to, że Joanna Kurska ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby odpowiednio zarządzać kultowym show TVP.

Teraz dwie największe gwiazdy programu „Pytanie na śniadanie” postanowiły wypowiedzieć się na temat swojej przełożonej i zdradzić, w jaki sposób wygląda ich współpraca podczas realizacji śniadaniówki.

Tomaszewska i Nowakowska szczerze o tym, jaką szefową jest Joanna Kurska

Małgorzata Tomaszewska wyznała, że ceni swoją szefową za jej niesamowity profesjonalizm i masę cennych uwag, jakie udziela prezenterom po każdym z wystąpień.

-To jest niesamowite, że dostaliśmy mnóstwo rad, mnóstwo drogowskazów stricte dotyczących naszej pracy, więc myślę, że każdy dostał inne. Na przykład, jeśli na antenie coś można było przedstawić inaczej, albo inny kierunek, albo w inny sposób, no to właśnie pani Joanna wskazuje nam ten właściwy – opowiedziała prezenterka.

Gwiazda TVP dodała także, że cały zespół szanuję żonę Jacka Kurskiego za jej podejście do pracowników. Okazało się, że Joanna Kurska potrafi pochwalić prezenterów za ich sukcesy, ale kiedy trzeba, jest też surowa i wymagająca.

Bardzo szanujemy Joannę Kurską, jest świetną specjalistką i bardzo dużo już się nauczyliśmy. To jest wspaniałe, bo o to właśnie chodzi w tej pracy, żeby nie za każdym razem klepać kogoś po ramieniu, chociaż pani Joanna również to robi i również potrafi powiedzieć, że coś jest świetne, że coś jest dobre. To jest szef z prawdziwego zdarzenia – wyznała Małgorzata Tomaszewska.

Z kolei Ida Nowakowska zdradziła, że Joanna Kurska jest przede wszystkim profesjonalistką, która ceni sobie kreatywność i wprowadzanie nowych rozwiązań.

-Każda zmiana jest wprowadzeniem czegoś nowego, bo każdy ma inne spojrzenie na program, na dany projekt, więc dużo świeżości, dużo nowych pomysłów, dużo energii, więc wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co się dzieje i czujemy to, że po prostu jest motywacja i mobilizacja. Jest bardzo profesjonalna – opowiedziała tancerka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem

Źródło: Plejada

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik