Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska jest w szpitalu. Przyszli rodzice oczekują dziecka
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 15.03.2021 12:09

Joanna Kurska jest w szpitalu. Przyszli rodzice oczekują dziecka

Joanna Kurska w szpitalu. Para czeka na narodziny dziecka
PHOTO : JAN BIALY/SE WARSZAWA JACEK KURSKI Z ZONA W CIAZY PODCZAS WIZYTY W PRZYCHODNI W SZPITALU PRZY ULICY WOLOSKIEJ N/Z JACEK KURSKI Z ZONA SZPITAL CIAZA PREZES TELEWIZJI PAPARAZZI 25/01/2021 AGENCJA.SE.COM.PL

Joanna Kurska już niedługo będzie mogła w końcu wziąć swoje dziecko w ramiona. W sobotę Kurscy uczestniczyli koncercie Andrei Bocellego o znaczącym tytule „Cud życia”. Według informacji tabloidu Joanna Kurska chwilę po zakończeniu imprezy pojechała do szpitala.

Joanna Kurska jeszcze w sobotę uczestniczyła z mężem Jackiem Kurskim w koncercie Andrei Bocellego pt. (nomen omen) „Cud życia”. Jak udało się ustalić dziennikarzom tabloidu, niedługo po zakończeniu koncertu, Kurscy udali się do szpitala.

Joanna Kurska w szpitalu

To był wyjątkowy wieczór i przepiękny koncert „Cud życia”, który Telewizja Polska wyemituje w Wielkanoc. Usłyszeliśmy największe hity Andrei Bocellego. Dla mnie to było bardzo wzruszające – komentowała wydarzenie Joanna Kurska, która jest w 9. miesiącu ciąży i wraz z mężem oczekują przyjścia na świat córki, dla której mają już nawet imię – Ania.

Doświadczam cudu życia teraz każdego dnia, gdy czuję ruchy naszej córeczki i słyszę bicie jej maleńkiego serduszka. Koncert był takim połączeniem muzyki, miłości i macierzyństwa – wyznała Joanna Kurska.

Koncert TVP Andrei Bocellego

Koncert Andrei Bocellego wyemituje TVP. Joanna Kurska wraz z mężem, prezesem telewizji polskiej słuchali koncertu w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Widzowie TVP będą mogli posłuchać koncertu w Wielkanoc.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tabloidowi udało się ustalić, że choć termin porodu Joanny Kurskiej zaplanowany był na przełom marca i kwietnia, para już teraz udała się do szpitala.

Imię dla dziecka wybrała sama Joanna Kurska

Anna – tak ma mieć na imię córka Kurskich. Joanna Kurska dopiero niedawno wyjawiła, że córeczka Kurskich swoje imię odziedziczy po zmarłej w 2016 r. mamy Jacka Kurskiego, który bardzo przeżył stratę.

– Jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, aby nasza córka miała na imię Anna, po mamie – tłumaczył Kurski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Joanna Kurska w szpitalu. Para czeka na narodziny dziecka

źródło: [SE]

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił