Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jeszcze więcej Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN”. Już niebawem pierwsza rozmowa w nowej odsłonie śniadaniówki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2022 11:25

Jeszcze więcej Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN”. Już niebawem pierwsza rozmowa w nowej odsłonie śniadaniówki

Dorota Wellman
fot. KAPiF

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki na temat rzekomego odejścia jednej z największych gwiazd programu „Dzień dobry TVN”. Teraz Dorota Wellman osobiście wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w stacji.

Dziennikarka przez lata była jedną z najzabawniejszych i najbardziej charyzmatycznych prowadzących poranne show TVN. Jej duet z Marcinem Prokopem dla wielu telewidzów był powodem, aby usiąść przed odbiornikiem i włączyć odcinek śniadaniówki.

Nic dziwnego, że większość z nas nie wyobraża sobie popularnego formatu bez znanej prezenterki. Teraz w końcu pojawiło się oficjalne stanowisko stacji, które szybko zostało potwierdzone przez samą zainteresowaną. Co z przyszłością gwiazdy w DDTVN?

Dorota Wellman będzie w „Dzień dobry TVN” jeszcze częściej

Właśnie ogłoszono oficjalne wieści na temat tego, jak będzie wyglądać przyszłość jednej z największych gwiazd TVN w śniadaniówce stacji. Okazało się, że wbrew obawom telewidzom, którzy przerażeni byli na myśl o odejściu prezenterki, dziennikarka wcale nie zamierza żegnać się z kultowym show.

Co więcej, Dorota Wellman otrzymała niesamowitą propozycję, dzięki której jeszcze częściej będziemy mogli oglądać ją na ekranach telewizorów w porannym programie TVN. Gwiazda poprowadzi swój własny debiutancki cykl „Rozmowy Dzień Dobry TVN”, w którym będzie miała okazję spotkać się z wybitnymi postaciami ze świata nauki, kultury i show-biznesu.

Wiemy również, że cykl programowej partnerki Marcin Prokopa wystartuje już jutro – 10 grudnia, a w tym wyjątkowym odcinku gościem prezenterki będzie były prezydent naszego kraju Lech Wałęsa.

– W „Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas – powiedziała sama Dorota Wellman podczas zapowiedzi nowego formatu TVN.

Dorota Wellman miała zniknąć z „Dzień dobry TVN”?

Przedstawione przez prezenterkę informacje musiały być powodem do odetchnięcia z ulgą. Wszystko dlatego, że od dłuższego czasu media spekulowały na temat ewentualnego odejścia znanej gwiazdy ze stacji TVN.

Zaczęło się od tego, że dziennikarka na jakiś czas zniknęła z programu „Dzień dobry TVN”, a jej miejsce u boku Marcina Prokopa zajmowały różne koleżanki z porannego show. Później Dorota Wellman razem z pracującym w konkurencyjnej stacji Tomaszem Kammelem poruszyła temat „szykowania nowej telewizji śniadaniowej”.

Całe szczęście, żadna z wcześniejszych wersji zdarzeń nie okazała się prawdziwa, a fani talentu dziennikarskiego prowadzącej już nie długo będą mogli cieszyć się nim jeszcze bardziej niż wcześniej.

Zobacz zdjęcia:

Dorota Wellman
Dorota Wellman
Dorota Wellman

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Teresa Lipowska przyznała się, jaką emeryturę dostaję. „Gdybym miała tylko emeryturę, to miałabym biedę”