Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi
Michał Fitz
Michał Fitz 12.11.2022 20:54

„Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek już nie raz udowadniała, że jest troskliwą mamą, która zrobi dla swoich pociech wszystko. Pokazała to po raz kolejny, przekraczając dla swojego syna granice strachu. Na co więc zdecydowała się aktorka?

O wszystkim opowiedziała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Opublikowała też zdjęcia ze swojej przygody. Jak sama zapowiada, to na pewno nie koniec.

Katarzyna Cichopek poświęca się dla syna

Na co w takim razie zdecydowała się Katarzyna Cichopek? Aktorka poszła na lekcje nurkowania. Jak wyjawiła, do tej pory nie była przekonana do tej aktywności, ale jej synowi bardzo zależało na tym, by mógł na wczasach z mamą pozwiedzać podwodny świat. Ta postanowiła więc przełamać się dla swojej pociechy i kompletnie tego nie żałuje.

– Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej — napisała podekscytowana aktorka.

Przy okazji pokusiła się także o próbę zmotywowania swoich obserwujących. Zaznaczyła, że warto próbować nowych rzeczy i przełamywać kolejne, stworzone we własnej głowie bariery.

Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia! – zachęcała artystka.

Katarzyna Cichopek chwalona przez fanów

W ostatnim czasie, w związku z ogłoszeniem przez Kasię nowej relacji, aktorka nie zawsze mogła cieszyć się pozytywnymi komentarzami pod swoimi wpisami. W tym konkretnym wypadku jednak wręcz zalano ją miłymi odpowiedziami.

Czapki z głów. Pogratulować odwagi chwali jeden z fanów.

– Kasiu super, jesteś świetną babką! – wtóruje kolejna obserwująca.

Kasiu, spełniaj swoje marzenia, fajna z Ciebie dziewczyna stwierdza następna życzliwa osoba.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka