Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakub Rzeźniczak z opatrunkiem na twarzy kibicuje polskiej reprezentacji. Wszyscy patrzyli tylko na jego partnerkę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.11.2022 22:42

Jakub Rzeźniczak z opatrunkiem na twarzy kibicuje polskiej reprezentacji. Wszyscy patrzyli tylko na jego partnerkę

Jakub Rzeźniczak z partnerką
fot. instagram.com/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak zapozował do zdjęcia razem ze swoją ukochaną. Fotografia pojawiła się 22 listopada, czyli w dzień, w którym reprezentacja Polski zagrała swój pierwszy mecz na Mundialu w Katarze. Post piłkarza skupił się na sporcie, jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego. 

Na dniach rozpoczęły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Dla fanów sportu, jak i zawodowego piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka, to ważny czas. W związku z trwającym Mundialem zdobył się na wpis.

Jakub Rzeźniczak pokazał się z partnerką

Jakub Rzeźniczak jest znanym piłkarzem, jednak zainteresowaniem cieszą się nie tylko jego sportowe osiągnięcia, ale także życie prywatne. Na przestrzeni lat media śledziły liczne związki, a nawet małżeństwo sportowca.

Przypomnijmy, że lata temu Kuba tworzył związek małżeński z Edytą Zając. Z kolei pozamałżeńskiego związku z Eweliną Taraszkiewicz ma córkę Inez. Po rozwodzie związał się z Magdaleną Stępień, z którą doczekał się syna Oliwiera. Niestety chłopiec przegrał nierówną walkę z nowotworem wątroby.

Obecnie Jakub jest partnerem Pauliny Nowickiej. Para w grudniu ubiegłego roku zaręczyła się i chętnie dzieli się ze światem nowinkami z życia prywatnego. W czasie trwania Mundialu zakochani opublikowali wspólny post poświęcony piłce nożnej. Internauci zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół w wyglądzie kobiety.

Jakub Rzeźniczak z opatrunkiem na twarzy pozuje u boku odmienionej Pauliny

Na dniach w sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza wykonane w szpitalu. Wówczas wyszło na jaw, że Jakub poddał się operacji nosa. W związku z tym obecnie jego twarz jest opuchnięta, oczy podkrążone, a na nosie znajduje się opatrunek.

W dzień meczu Polska – Meksyk, Jakub Rzeźniczak zapozował do zdjęcia ze swoją partnerką i nawiązał do rozgrywek piłkarskich. Uwagę zwrócił jednak nie tylko kompres na twarzy sportowca i post związany z meczem. Internauci zauważyli bowiem zmianę w wyglądzie Pauliny.

Dopatrzyli się przedłużonych włosów i to właśnie na nich postanowili skupić się użytkownicy Instagrama. Pod wspólnym zdjęciem pary czytamy:

— Doczepy

— Włosy zdecydowanie na nie.

— Jakby wcale nie było widać, że doczepiane — czytamy.

Na krytyczne komentarze zdecydowali odpowiedzieć się fani pary, którzy z kolei nie szczędzili komplementów.

— Paulinka wyglądasz przepięknie w tych nowych włoskach.

— Moja ulubiona para — wtórują fani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi