Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.04.2022 12:56

Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak

Jarek Chłopaki do wzięcia
fot. youtube.com/ jarek Mergner chłopaki do wziecia

21. sezon programu „Chłopaki do wzięcia” rozpoczął poruszający ślub jednego z uczestników. Jarek i Gosia powiedzieli sobie „tak”. Teraz jednak sieć obiegło nagranie, na którym bohater daje popis kulinarny. Nigdzie jednak nie widać jego żony, a fani zwrócili uwagę na pewien niepokojący szczegół.

Fani nie posiadali się radości i słali moc gratulacji, kiedy ich ulubieniec, Jarek z „Chłopaków do wzięcia” oraz jego wybranka złożyli sobie przysięgę małżeńską w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Ceremonia była prosta, lecz niezwykle poruszająca, a emocje podsyciła dodatkowo determinacja panny młodej, która ze względu na problemy ze słuchem i mową stanęła przed nie lada wyzwaniem. Poradziła sobie jednak z tym — jakby nie patrzeć — publicznym wystąpieniem i młodzi mogli wreszcie rozpocząć nowe życie. A jak ono wygląda?

Jarek z programu „Chłopaki do wzięcia” dał popis w kuchni, a fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Nie wszyscy zapewne wiedzą, że Jarka można było oglądać nie tylko w kolejnych odcinkach „Chłopaków do wzięcia”. Lubiany bohater posiada kanał na platformie YouTube, gdzie już od dwóch lat regularnie zamieszcza kilkuminutowe filmiki, które można z powodzeniem traktować jako uzupełnienie jego historii w programie. Obserwują go już niemal 74 tysiące subskrybentów.

Nagrania pojawiają się co kilka dni, na ostatnim świeżo upieczony małżonek dał popis swoich kulinarnych umiejętności. Wiele fanów przyznało, że burczało im w brzuchach, kiedy opowiadał o zupie z kaczką i warzywami i ryżem. Okazuje się, że bohater może zdradzać nie lada talent do gotowania, a na filmie wspominał także o potrawach z królika, gęsi indyka i innych składników.

– Coraz lepiej gotujesz i znasz różne określenia kulinarne. Brawo! Gosia musi być z Ciebie zadowolona. Jesteś człowiekiem o wielu talentach – czytamy pod nagraniem.

Fani i stali widzowie w komentarzach prosili, aby pozdrowił żonę, która jak dotąd nie pojawiła się na żadnym z filmów. Jeden z komentujących zwrócił jednak uwagę na pewien szczegół, a mianowicie brak ślubnej obrączki na palcu Jarka.

– Czy ja nie zauważyłem? A Jaruś nie ma obrączki na palcu.

– Do gotowania Jarek zdejmuje obrączkę, żeby się nie zniszczyła – padła odpowiedź.

Wiele osób przyznało, że kuchenne popisy bohatera „Chłopaków do wzięcia” są niezłą inspiracją do własnych doświadczeń.

Jarek Chłopaki do wzięcia

Jarek Chłopaki do wzięcia

Jarek Chłopaki do wzięcia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?