Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jak naprawdę nazywa się Bandziorek? Ma piękne, dostojne nazwisko
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 25.01.2023 17:07

Jak naprawdę nazywa się Bandziorek? Ma piękne, dostojne nazwisko

Bandziorek nazwisko
fot. facebook.com/chlopakidowziecia

Choć widzowie obserwują jego losy od lat, niewielu wie, jak naprawdę nazywa się Bandziorek. Tymczasem dobrze wszystkim znany „Chłopak do wzięcia” może poszczycić się naprawdę wytwornym nazwiskiem.

Jeszcze do niedawna mało kto pamiętał prawdziwe imię bohatera. Wielu złapało się za głowę w nagłym olśnieniu dzięki wypowiedziom nowej ukochanej Danusi. To dzięki niej Krzysztof mógł rozpocząć zupełnie nowe życie. Być może wkrótce przestanie być dla nas tylko „Bandziorkiem”.

Mało kto tym wiedział. Bandziorek może poszczycić się szlachetnie brzmiącym nazwiskiem

W ciągły kolejnych edycji, przepełnionych zerwanymi miłostkami, rozczarowaniami i poczuciem samotności, widzowie zaczynali już wątpić, że ich ulubieniec odnajdzie miłość. Rok 2022 był okazał się jednak urodzajny dla popularnych „Chłopaków do wzięcia”. Zaraz za Jarkiem miłość życia poznał Bandziorek.

U boku rozsądnej, zdecydowanej, mocno stąpającej po ziemi Danusi bohater mógł rozpocząć zupełnie nowe życie. Przeprowadził się na Mazury, by zamieszkać wraz z ukochaną, ograniczył używki. Wspólnymi siłami odremontowali nawet dom i wymienili meble.

Wypytywani o ślub, oboje ujawniali spokój i dystans, choć wiadomo, że są już po zaręczynach. Przyznali, że kiedy przyjdzie na to pora, włożą ślubne obrączki, jednak na razie chcą posmakować wspólnej egzystencji, nauczyć się siebie wzajemnie i upewnić, co do tak poważnej decyzji, gdyż obecnie… niczego im nie brakuje.

Wiemy już jednak, że gdyby partnerka Bandziorka zgodziła się przyjąć jego nazwisko, naprawdę miałaby się czym pochwalić. Dla wielu może być to niespodzianka, ponieważ „Chłopak do wzięcia” od samego początku swojej ekranowej przygody znany był głównie pod pseudonimem.

Wiemy już, jak naprawdę nazywa się 42-latek. Jego pełne miano to… gotowi? Krzysztof Dzierżanowski. Trzeba przyznać, że brzmi ono dostojnie, wytwornie i niemal szlachecko. Zaskoczeni?

Chłopaki do wzięcia
Bandziorek
Bandziorek nazwisko

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Plotek
Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy