Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Kurski odebrał ze szpitala żonę i córeczkę. Nie zapomniał o prezencie dla ukochanej
Karol Osiński
Karol Osiński 30.03.2021 20:52

Jacek Kurski odebrał ze szpitala żonę i córeczkę. Nie zapomniał o prezencie dla ukochanej

Jacek Kurski na Twitterze
twitter.com

Jacek Kurski od kilku dni jest szczęśliwym ojcem Anny Klary Teodory. Jego małżonka Joanna wraz z nowo narodzoną córeczką zostali na kilka dni w szpitalu, skąd dziś w towarzystwie ochroniarzy i fotoreporterów odebrał je ukochany mąż i tata. Nie zapomniał o pięknym bukiecie róż, który przygotował dla ukochanej.

Jacek Kurski i Joanna Kurska powitali na świecie swoją pociechę 25 marca. Niestety prezes Telewizji Polskiej nie mógł być obecny przy porodzie, jednak nadrobił swoją nieobecność podczas wypisu dziecka i żony ze szpitala. Zdjęcia opublikował Pudelek.

Jacek Kurski został ojcem

Szef Telewizji Polskiej może śmiało odetchnąć z ulgą. Jego córeczka Anna Klara Teodora przyszła na świat zdrowa, a poród odbył się bez najmniejszych komplikacji.

Według doniesień Super Expressu dziecko otrzymało trójczłonowe imię na cześć zmarłej mamy Jacka Kurskiego.

Prezes TVP nie ukrywa swojej ogromnej radości z powitania nowego członka swojej rodziny na świecie. Tę radosną nowinę ogłosił za pośrednictwem Twittera, gdzie mogliśmy się dowiedzieć m.in., że lekarze przyznali jej 10 punktów w skali Apgar:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA – z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek – czytamy na Twitterze Jacka Kurskiego.

Prezes TVP odebrał żonę i córkę ze szpitala

Tymczasem Kurski postanowił wybrać się pod szpital, w którym przyszła na świat jego córeczka, by odebrać ukochaną żonę i nowo narodzoną pociechę.

Z uwagi na dbałość o bezpieczeństwo swoje i rodziny szef TVP postanowił, że powitanie odbędzie się w towarzystwie ochroniarzy.

Na miejscu już czekali na prezesa Telewizji Polskiej fotoreporterzy oraz dziennikarze. Jak na ojca i gentlemana przystało nie zapomniał o pięknym bukiecie róż, który zaraz po powitaniu trafił w ręce dzielnej żony.

Jacek Kurski przyniósł ze sobą także nosidełko dla dziecka, w którym po chwili wygodnie leżała Anna Klara Teodora. Wypowiedzi na różne tematy prezesa państwówki można zobaczyć na kanale YouTube TVP Info.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Kurski

Jacek Kurski w towarzystwie ochroniarzy odebrał żonę i córkę ze szpitala.

Jacek Kurski

Prezes TVP zabrał ze sobą nosidełko i piękny bukiet róż.

Link do artykułu oryginalnego:

Wzruszony Jacek Kurski odbiera Joannę Kurską ze szpitala i przytula małą Annę Klarę Teodorę (ZDJĘCIA)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl