Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Kurski powiedział, co planuje TVP. Ewa Krawczyk i syn Krawczyka mogą się wzruszyć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.08.2021 12:54

Jacek Kurski powiedział, co planuje TVP. Ewa Krawczyk i syn Krawczyka mogą się wzruszyć

Krzysztof Krawczyk
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Od tego czasu odbyło się wiele koncertów i imprez poświęconych artyście. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten nadchodzący – w Opolu – będzie wyjątkowy. Ewa Krawczyk na pewno będzie wzruszona!

Niedawno pisaliśmy o koncercie, jaki odbył się w Mrągowie (TUTAJ). Wystąpił na nim zespół Trubadurzy i sam syn słynnego wokalisty – śpiewali tam przeboje, które niegdyś wykonywał zmarły muzyk.

Niedługo w Opolu zacznie się 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Jednym z zaplanowanych wydarzeń festiwalowych, które na pewno przyciągną tłumy, będzie koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka.

Koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka – gdzie i kiedy?


KoncertKrzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną” odbędzie się 5 września na scenie amfiteatru opolskiego o godzinie 20.

Organizatorzy zapowiadają, że największe przeboje kultowego wokalisty zaśpiewają między innymi: Trubadurzy, Kuba Badach, Andrzej Lampert, Maciej Balcar, Katarzyna Cerekwicka, Enej, Kamil Bednarek, Anna Karwan, Kombii, Sebastian Riedel, Olga Szomańska, Marcin Sójka, Ania Dąbrowska, Grzegorz Hyży i Grzegorz Markocki.

To jednak nie wszystkie atrakcje! Prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że na festiwalu pojawi się… sam Krzysztof Krawczyk!

Obecność Krzysztofa Krawczyka na koncercie w Opolu umożliwią specjalne, nowoczesne technologie obrazu. Dzięki nim jeden z występujących artystów zaśpiewa z nim w duecie!

Ewa Krawczyk, wdowa po muzyku, i jego syn – Krzysztof Krawczyk Junior – na pewno będą wzruszeni.

A tak Krzysztof Krawczyk śpiewał jeden ze swoich największych przebojów „Ostatni raz zatańczysz ze mną„, od którego tytułu pochodzi nazwa koncertu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Popularny lek wycofany ze wszystkich aptek w Polsce