Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Kurski po raz czwarty został tatą. Znamy imiona córki prezesa TVP
Julia Smoleń
Julia Smoleń 25.03.2021 11:51

Jacek Kurski po raz czwarty został tatą. Znamy imiona córki prezesa TVP

Jacek Kurski
fot. Tomasz Radzik/AGENCJA SE/East News

Prezes TVP, Jacek Kurski, został ojcem. Jego żona – Joanna Kurska urodziła córeczkę. Córeczka miała otrzymać dwa imiona: Anna Klara. Czy coś się zmieniło?

Jak podaje Super Express, córka Joanny i Jacka nazywa się Anna Klara Teodora. Dziewczynka jest czwartym dzieckiem Jacka Kurskiego. Prezes TVP ma trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

Jacek Kurski – poród

Jak podawał portal Plotek.pl, Jacek Kurski nie mógł być obecny przy porodzie. Lekarze mieli poinformować go, że żona będzie musiała przywitać dziecko sama.

Poród został zaplanowany na czwartek i tak też się stało. Ze względu na panujące zasady w szpitalach, szef TVP nie mógł wspierać żony na sali porodowej.

Co ciekawe, w dobie pandemii problem porodów rodzinnych został rozwiązany w bardzo innowacyjny sposób.

Jacek Kurski został ojcem

Na szczęście wszystko się udało. Co prawda, Jacek Kurski, ze względu na sytuację w kraju, nie mógł być przy małżonce podczas porodu. Miał jednak skorzystać z modnej przez COVID-19 usługi, czyli z transmisji narodzin online.

Anna Klara Teodora miedzy 53 cm i waży 3,58 kg. Dziewczynka dostała 10 punktów w skali apgar.

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA – z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek – pisał na Twitterze uradowany Jacek Kurski.

To pierwsze dziecko Joanny i Jacka Kurskich.

Źródło:se.pl