Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Kurski bierze ślub. Najpilniej strzeżona tajemnica byłego prezesa TVP
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 17.07.2020 09:48

Jacek Kurski bierze ślub. Najpilniej strzeżona tajemnica byłego prezesa TVP

jacek kurski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jacek Kurski po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Z drugą żoną były prezes TVP składał już przysięgę, jednak ślub cywilny stanowił jedynie początek. Dla pary niezwykle istotny okazał się ślub kościelny.

Jacek Kurski zdecydował się na ślub, to ma być najlepiej strzeżona tajemnica byłego prezesa TVP. Ceremonia kościelna ma odbyć się w krakowskich Łagiewnikach. Jak informuje portal fakt.pl, uroczystość planowana jest na 18 lipca, a zaproszeni goście to jedynie osoby z najbliższego otoczenia zakochanych.

Jacek Kurski kolejny raz bierze ślub

Niedawno pisaliśmy o przygotowaniach do ślubu Majki Jeżowskiej. Były prezes TVP także szykuje się do jednego z najważniejszych dni w życiu. Wybranką polityka jest Joanna Kurska, wcześniej — Klimek. Kobieta ma na swoim koncie liczne zawodowe osiągnięcia, jednak zrezygnowała z kariery dziennikarki tłumacząc, że nie może być na takim stanowisku dopóki jej partner sprawuje władze prezesa telewizji publicznej.

Jak informuje portal plejada.pl, para wzięła ślub cywilny w sierpniu 2018 roku w urzędzie stanu cywilnego w Sulejówku. Przyjęcie biesiadne urządzono w restauracji Villa Park Wesoła. Już wtedy małżonkowie mieli postanowić, że ich marzeniem i najlepszym zwieńczeniem miłości będzie ceremonia kościelna.

  1. Nie żyje gwiazda programu TTV. Mama przekazała informacje o ostatnim pożegnaniu
  2. Wyjątkowo nieludzkie, chłopca spotkał gorszy los niż śmierć, rodzice robili z nim okropne rzeczy. Sąd właśnie wydał wyrok, nie miał żadnych sentymentów
  3. Wakacyjny hit – długo oczekiwana premiera emocjonującej powieści w sam raz na lato

Ślub kościelny Jacka Kurskiego

Jacek Kurski miał wyznać, że Joanna jest jego jedyną miłością i cieszy się, że każdy swój dzień będzie mógł spędzać właśnie przy jej boku. Według portalu fakt.pl lipcowa ceremonia ma być skromna ze względu na panującą epidemię i obostrzenia, jednak parze to nie przeszkadza. Najważniejsze jest przyrzeczenie swojej miłości po raz kolejny.

– Jacek mówi o Joannie, że to miłość jego życia. Fakt, że nie przysięgał jej przed Bogiem, nie dawał mu spokoju – powiedział o Jacku Kurskim anonimowy informator portalu fakt.pl. Mamy nadzieję, że uroczystość będzie dla pary niezapomniana.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

jacek kurski

Jacek Kurski planuje kolejny ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowia
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
  3. Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia
  4. Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”
  5. Nie żyje panna młoda, zmarła po zjedzeniu ciastka. Powód okazał się wstrząsający
  6. Już za kilka dni. Jackowski przedstawił bolesną wizję

Źródło: se.pl, fakt.pl, plejada.pl

Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?